Karta atleta

Export do excelu
  • Výborný David
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Robovský Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Kutná Hora 05.05.2019
60 m 08.48 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.07 Stará Boleslav 17.05.2019
150 m 20.23 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 2:44.05 Kolín 10.05.2019
1000 m 3:27.30 Kolín 21.05.2019
60 m překážek 10.33 Čáslav 21.06.2019
60 m překážek 11.22 h Nymburk 21.01.2020
pohár rozhlasu 0422 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1506 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 0554 Kolín 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 42.50 Kolín 03.05.2019
skok daleký 4.24 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.32 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.40 h Kolín 06.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.23 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m překážek 11.22 h Nymburk 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 14= Kolín 1.25
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 6 Nymburk 4.20
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R03 3 Nymburk 09.04
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žcm 11 Kolín 0554
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 6 Kolín 37.95
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 11= Kolín 09.85
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 6 Kolín 3.72
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm 11 Kolín 3:32.45
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m př./Žcm/B04 3 Kutná Hora 13.12
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 14 Kolín 3.97
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R04 4 Kolín 09.17
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R05 5 Vlašim 09.10
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R05 6 Vlašim 09.11
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm 16 Vlašim 3.96
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žcm 12 Kolín 4.18
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm 34 Kolín 0303
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm 5 Kolín 3:43.39
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žcm 11 Stará Boleslav 4.03
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žcm/B04 2 Stará Boleslav 21.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 11 Kolín 1201
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B06 4 Kolín 12.37
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B06 4 Kolín 09.05
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 6 Kolín 4.24
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 11 Kolín 34.12
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 3 Kolín 2:49.45
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm 21 Kolín 09.24
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm Kolín 0321
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B02 7 Kolín 3:40.73
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žcm/B03 2 Kolín 22.21
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) dálka/Žcm Kolín 4.27
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žcm/B01 Kolín 09.25
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žcm/F 27 Praha - Strahov 3.89
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B01 4 Praha - Strahov 22.93
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R07 4 Praha - Strahov 09.62
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 4 Veletov 09.44
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm Veletov 13.39
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm Veletov DNS
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 7 Veletov 3.82