Karta atleta

Export do excelu
  • Pekárek Matěj
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.92 h České Budějovice 18.3.2017
60 m 09.8 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m 10.48 h České Budějovice 18.3.2017
150 m 23.51 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 23.68 h Praha - Stromovka 9.1.2019
800 m 3:00.8 Praha - Jeseniova 11.10.2018
800 m 3:00.83 h Praha-Stromovka 31.1.2018
60 m překážek 10.70 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m překážek 11.18 h Praha - Strahov 27.2.2019
pětiboj 1021 Praha - Jeseniova 11.10.2018
hod kriketovým míčkem 30.08 Praha - Jeseniova 11.10.2018
vrh koulí 3kg 07.82 Praha - Jeseniova 29.5.2019
skok daleký 4.14 Praha - Jeseniova 10.9.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Jeseniova 17.5.2018
Přespolní běh 0:04:30 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 23.51 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 23.68 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 10.70 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m překážek 11.18 h Praha - Strahov 27.2.2019
vrh koulí 3kg 07.82 Praha - Jeseniova 29.5.2019
skok daleký 4.14 Praha - Jeseniova 10.9.2019
Přespolní běh 0:04:30 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm 10 Praha - Jeseniova 1021
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) kriket/Žcm 18 Praha - Jeseniova 30.08
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) dálka/Žcm 8 Praha - Jeseniova 4.03
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Jeseniova 3:00.8
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 11.2
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Jeseniova 09.8
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) dálka/Žcm/F 9 Rudná 3.99
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m př./Žcm/B02 3 Rudná 11.52
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 7 Praha - Eden 4.06
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B02 6 Praha - Eden 11.63
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 9 Praha-Stromovka 05.79
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B04 1 Praha-Stromovka 23.93
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F 22 Praha - Podvinný mlýn 3.97
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R04 1 Praha - Podvinný mlýn 11.77
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/FC Praha - Podvinný mlýn 11.73
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) dálka/Žcm 5 Praha - Jeseniova 4.03
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 3 Praha - Jeseniova 10.05
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) výška/Žcm 17= Praha - Jeseniova 1.13
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 11.90
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 39 Vítkov -Jeseniova 0:05:04
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žcm/B3 2 Praha-Strahov 12.00
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B3 6 Praha-Stromovka 12.92
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 5 Praha-Stromovka 12.53
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 11 Praha-Stromovka 3:00.83