Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Bárta
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.1 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
60 m 09.11 Plzeň 09.05.2019
60 m 08.99 h Plzeň 26.01.2020
150 m 21.64 Stříbro 01.06.2019
150 m 21.52 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 57.72 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 50.06 Sušice 13.06.2019
600 m 2:31.37 Plzeň 14.09.2017
800 m 3:14.03 Plzeň 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.33 h Plzeň 27.01.2019
60 m překážek (0.76) 12.20 Plzeň 09.05.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 07.05.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 4kg 07.71 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 4kg 07.58 Plzeň 26.05.2020
hod diskem 1kg 23.89 Stříbro 13.06.2020
hod kladivem 4kg 17.42 Plzeň 30.06.2020
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 01.09.2019
hod oštěpem 600g 33.12 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 09.05.2019
pětiboj 1294 Plzeň 14.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 09.49 Plzeň 09.05.2018
150 m 23.67 Plzeň 16.09.2018
300 m 57.72 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 56.55 Sušice 13.06.2018
800 m 3:14.03 Plzeň 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 14.12 h Plzeň 21.01.2018
60 m překážek (0.76) 13.19 Stříbro 23.06.2018
skok daleký 3.79 Plzeň 12.05.2018
skok daleký 4.10 h Plzeň 16.12.2018
hod kriketovým míčkem 39.84 Domažlice 05.09.2018
pětiboj 0719 Plzeň 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R05 2 Plzeň 09.0
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R03 3 Plzeň 11.6
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 7 Plzeň 4.10
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B03 2 Plzeň 23.67
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 14 Plzeň 36.21
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 4 Domažlice 09.56
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok daleký/Žcm/F 8 Domažlice 3.88
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Domažlice 39.84
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žcm 17 Stříbro 0686
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/B01 8 Stříbro 3:25.47
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Stříbro 34.22
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žcm 13 Stříbro 3.73
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Stříbro 13.19
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/B02 6 Stříbro 09.66
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 300 m/Žcm/B02 4 Sušice 56.55
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok daleký/Žcm 8 Sušice 3.83
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Stříbro 34.55
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R3 4 Stříbro 09.39
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žcm/R02 3 Klatovy 09.66
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žcm/FB 5 Klatovy 09.67
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Klatovy 38.86
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 11 Plzeň 0719
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 6 Plzeň 09.67
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm 12 Plzeň 3:14.03
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Plzeň 14.97
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm Plzeň 38.79
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 9 Plzeň 3.96
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Plzeň 36.77
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/F02 5 Plzeň 09.49
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/R02 5 Plzeň 09.53
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žcm 10 Plzeň 3.32
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B03 4 Plzeň 10.31
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 5 Praha-Stromovka 09.65
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B19 4 Praha-Stromovka 57.72
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R5 3 Plzeň 09.85
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R2 4 Plzeň 14.12
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 8 Plzeň 3.69