Karta atleta

Export do excelu
  • Bárta Daniel
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Denisa Benešová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.1 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
60 m 09.11 Plzeň 9.5.2019
60 m 09.0 h Plzeň 16.12.2018
150 m 21.64 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.30 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 50.06 Sušice 13.6.2019
300 m 57.72 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:31.37 Plzeň 14.9.2017
800 m 3:14.03 Plzeň 12.5.2018
60 m překážek 10.67 Plzeň 14.9.2017
60 m překážek 11.6 h Plzeň 16.12.2018
pětiboj 1294 Plzeň 14.9.2017
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 1.9.2019
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 9.5.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.8.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 Plzeň 9.5.2019
60 m 09.27 h Plzeň 27.1.2019
150 m 21.64 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.30 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 50.06 Sušice 13.6.2019
800 m 3:18.94 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.20 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.33 h Plzeň 27.1.2019
pětiboj 1104 Plzeň 9.5.2019
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 1.9.2019
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 9.5.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.8.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R05 2 Plzeň 09.0
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/R03 3 Plzeň 11.6
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 7 Plzeň 4.10
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B03 2 Plzeň 23.67
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm 14 Plzeň 36.21
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 4 Domažlice 09.56
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) dálka/Žcm/F 8 Domažlice 3.88
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) kriket/Žcm/F 4 Domažlice 39.84
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žcm 17 Stříbro 0686
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/B01 8 Stříbro 3:25.47
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm 11 Stříbro 34.22
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žcm 13 Stříbro 3.73
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m př./Žcm/B02 4 Stříbro 13.19
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/B02 6 Stříbro 09.66
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 300 m/Žcm/B02 4 Sušice 56.55
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) dálka/Žcm 8 Sušice 3.83
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm 12 Stříbro 34.55
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R3 4 Stříbro 09.39
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žcm/R02 3 Klatovy 09.66
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žcm/FB 5 Klatovy 09.67
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) kriket/Žcm 4 Klatovy 38.86
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 11 Plzeň 0719
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 6 Plzeň 09.67
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm 12 Plzeň 3:14.03
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/B01 5 Plzeň 14.97
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm Plzeň 38.79
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 9 Plzeň 3.96
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm 7 Plzeň 36.77
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/F02 5 Plzeň 09.49
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/R02 5 Plzeň 09.53
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 10 Plzeň 3.32
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B03 4 Plzeň 10.31
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 5 Praha-Stromovka 09.65
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B19 4 Praha-Stromovka 57.72
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R5 3 Plzeň 09.85
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/R2 4 Plzeň 14.12
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 8 Plzeň 3.69