Karta atleta

Export do excelu
  • Vaněk Ondřej
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér David Bednář
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 h Opava 15.02.2018
60 m 09.04 Opava - Tyršův stadion 16.05.2018
60 m 09.17 h Opava 28.01.2018
150 m 22.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
800 m 2:59.07 Opava 23.04.2019
60 m překážek 10.62 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 11.39 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
pohár rozhlasu 0244 Opava - Tyršův stadion 16.05.2018
pětiboj 1269 Opava 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 41.70 Opava 26.04.2018
skok daleký 4.36 Třinec 13.06.2019
skok daleký 4.27 h Opava 15.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.10 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.04 Opava 23.04.2019
60 m 09.33 h Opava 06.01.2019
800 m 2:59.07 Opava 23.04.2019
60 m překážek 10.62 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 11.60 h Opava 06.01.2019
pohár rozhlasu 0044 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.88 Opava 23.04.2019
skok daleký 4.36 Třinec 13.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 27 Ostrava - Vítkovice 3.89
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R03 7 Ostrava - Vítkovice 11.63
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 6 Šumperk 11.93
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 24 Šumperk 3.87
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 20 Frýdek-Místek 4.09
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 11.73
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) dálka/Žcm 8 Opava - Tyršův stadion 4.23
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) poharR/Žcm 64 Opava - Tyršův stadion 0244
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 60 m/Žcm 7 Opava - Tyršův stadion 09.04
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 1 Opava 10.98
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 10 Opava 4.06
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 12 Opava 4.34
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 2 Opava 10.93
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B02 7 Opava 09.23
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žcm 7 Opava 1269
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B01 3 Opava 11.21
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 12 Opava 41.70
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 8 Opava 4.02
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B07 3 Opava 09.19
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B04 3 Opava 2:59.73
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B09 1 Opava 09.65
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 50 m/Žcm/B06 1 Opava 08.03
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B07 1 Opava 11.73
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm Opava 4.27
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B5 3 Ostrava - Vítkovice 22.50
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R3 2 Ostrava - Vítkovice 11.39
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B2 1 Opava 09.17
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B2 1 Opava 11.58
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R10 3 Ostrava 09.31
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R2 4 Ostrava 12.40
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B01 3 Opava 12.16
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B01 Opava DNS