Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Vaněk
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Bednář David
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 h Opava 15.02.2018
60 m 08.53 h Opava 23.01.2020
60 m 08.02 Opava 01.06.2020
100 m 12.73 Opava 16.06.2020
150 m 22.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 19.01 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m 25.85 Opava 23.06.2020
300 m 41.99 Opava 04.08.2020
800 m 2:59.07 Opava 24.04.2019
60 m překážek (0.76) 10.62 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.84) 09.96 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.95 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m překážek (0.76) 29.50 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
skok daleký 4.27 h Opava 15.02.2018
skok daleký 4.91 Opava 23.06.2020
hod kriketovým míčkem 41.70 Opava 26.04.2018
pohár rozhlasu 0244 Opava - Tyršův stadion 16.05.2018
pětiboj 1269 Opava 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.03 h Opava 15.02.2018
60 m 09.17 h Opava 28.01.2018
60 m 09.04 Opava - Tyršův stadion 16.05.2018
150 m 22.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
800 m 2:59.73 Opava 26.04.2018
60 m překážek (0.76) 11.39 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76) 11.73 Frýdek-Místek 06.09.2018
skok daleký 4.27 h Opava 15.02.2018
skok daleký 4.09 Frýdek-Místek 06.09.2018
hod kriketovým míčkem 41.70 Opava 26.04.2018
pohár rozhlasu 0244 Opava - Tyršův stadion 16.05.2018
pětiboj 1269 Opava 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 27 Ostrava - Vítkovice 3.89
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R03 7 Ostrava - Vítkovice 11.63
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 6 Šumperk 11.93
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žcm/F 24 Šumperk 3.87
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 20 Frýdek-Místek 4.09
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 11.73
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) skok daleký/Žcm 8 Opava - Tyršův stadion 4.23
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) pohár rozhlasu/Žcm 64 Opava - Tyršův stadion 0244
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 60 m/Žcm 7 Opava - Tyršův stadion 09.04
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Opava 10.98
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 10 Opava 4.06
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 12 Opava 4.34
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Opava 10.93
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B02 7 Opava 09.23
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žcm 7 Opava 1269
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Opava 11.21
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Opava 41.70
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 8 Opava 4.02
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B07 3 Opava 09.19
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B04 3 Opava 2:59.73
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B09 1 Opava 09.65
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 50 m/Žcm/B06 1 Opava 08.03
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B07 1 Opava 11.73
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm Opava 4.27
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B5 3 Ostrava - Vítkovice 22.50
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R3 2 Ostrava - Vítkovice 11.39
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B2 1 Opava 09.17
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Opava 11.58
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R10 3 Ostrava 09.31
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R2 4 Ostrava 12.40
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Opava 12.16
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B01 Opava DNS