Karta atleta

Export do excelu
  • Popr Miroslav
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér Hana Vejvarová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Brno 09.09.2019
60 m 09.84 h Nymburk 21.01.2018
100 m 15.49 Nymburk 25.06.2018
150 m 21.30 Brno 09.09.2019
200 m 32.11 Nymburk 25.06.2018
600 m 1:53.11 Čáslav 21.06.2019
800 m 2:29.31 Brno 09.09.2019
1000 m 3:13.77 Kutná Hora 21.09.2019
1500 m 5:15.14 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek 13.33 Kolín 12.05.2018
60 m překážek 15.39 h Nymburk 21.01.2018
sprintérský trojboj 0474 Nymburk 25.06.2018
pětiboj 0946 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 0946 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 13.98 Nymburk 27.06.2018
hod kriketovým míčkem 30.64 Kolín 10.05.2019
vrh koulí 3kg 05.52 Nymburk 27.06.2018
vrh koulí 3kg 05.15 h Nymburk 21.01.2018
skok daleký 4.32 Nymburk 07.10.2018
skok daleký 3.03 h Nymburk 21.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 Brno 09.09.2019
150 m 21.30 Brno 09.09.2019
600 m 1:53.11 Čáslav 21.06.2019
800 m 2:29.31 Brno 09.09.2019
1000 m 3:13.77 Kutná Hora 21.09.2019
1500 m 5:15.14 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek 14.12 Kolín 10.05.2019
pětiboj 0946 Kolín 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.64 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.89 Brno 09.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žcm Nymburk DNS
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Nymburk DNS
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R04 Nymburk DNS
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žcm 8= Nymburk 0946
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B01 4 Nymburk 09.22
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) oštěp 500g/Žcm 15 Nymburk 13.04
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žcm 7 Nymburk 2:43.16
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) dálka/Žcm Nymburk 4.32
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) koule 3kg/Žcm 18 Kutná Hora 05.18
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žcm/B02 7 Kutná Hora 3:35.14
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žcm/B01 11 Kolín 6:07.23
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žcm 17 Kolín 05.39
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) oštěp 500g/Žcm Nymburk 13.98
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) koule 3kg/Žcm Nymburk 05.52
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprint. tr/Žcm 4 Nymburk 0474
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žcm/B01 3 Nymburk 32.11
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žcm/B01 4 Nymburk 15.49
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B01 4 Nymburk 09.54
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žcm/B02 8 Čáslav 2:02.05
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) koule 3kg/Žcm/F 8 Čáslav 05.51
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žcm 9 Vlašim 5:50.29
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R01 7= Vlašim 09.44
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) oštěp 500g/Žcm 19 Vlašim 07.01
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/B01 5 Vlašim 2:43.60
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žcm/B01 8 Stará Boleslav 3:49.11
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žcm 14 Stará Boleslav 04.98
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 36 Kolín 0819
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 25 Kolín 3.44
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 20 Kolín 28.78
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B03 3 Kolín 13.33
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B03 4 Kolín 09.52
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B01 2 Kolín 2:53.09
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žcm/B04 2 Nymburk 24.20
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Nymburk 10.30
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) koule 3kg/Žcm Nymburk DNS
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žcm 10 Nymburk 3.47
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm 7 Nymburk 09.84
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m př./Žcm 6 Nymburk 15.39
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žcm 10 Nymburk 3.03
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Nymburk 05.15