Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Sedláček
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Nezdařilová Alena
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Brno 07.09.2020
60 m 07.65 h Ostrava 24.02.2022
100 m 11.94 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
150 m 23.36 Brno 04.05.2017
150 m 21.92 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
200 m 25.00 h Ostrava 06.02.2022
300 m 59.71 Blansko 08.06.2017
600 m 2:05.22 Brno 28.08.2019
skok vysoký 1.83 h Ostrava 16.01.2022
skok vysoký 1.87 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
skok daleký 6.14 h Ostrava 16.01.2022
skok daleký 5.85 Vyškov 07.05.2022
vrh koulí 3kg 08.82 Břeclav 20.09.2018
vrh koulí 3kg 09.36 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
vrh koulí 4kg 11.92 Brno 05.09.2021
vrh koulí 5kg 12.70 h Ostrava 08.01.2022
vrh koulí 5kg 12.00 Brno - Žabovřesky 01.05.2022
hod diskem 1,5kg 33.52 Brno - Žabovřesky 01.05.2022
hod oštěpem 500g 37.40 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod oštěpem 600g 49.62 Brno 28.09.2021
hod oštěpem 700g 51.43 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
hod kriketovým míčkem 52.61 Brno 12.09.2018
čtyřboj 1389 Brno 28.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 Brno 11.09.2018
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok vysoký 1.15 Brno 21.04.2018
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 3.77 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 4.02 Břeclav 27.05.2018
vrh koulí 3kg 08.82 Břeclav 20.09.2018
vrh koulí 3kg 09.13 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
hod oštěpem 500g 32.05 Brno 27.06.2018
hod kriketovým míčkem 52.61 Brno 12.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 11 Ostrava - Vítkovice 09.13
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 11= Ostrava - Vítkovice 1.45
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R05 3 Ostrava - Vítkovice 08.89
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 11 Šumperk 50.42
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 6 Šumperk 30.59
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 12 Šumperk 08.50
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Blansko 48.66
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) hod oštěpem 500g/Žcm/F 9 Blansko 29.20
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žcm/F 5 Břeclav 28.96
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Břeclav 52.08
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 Břeclav 08.82
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 5 Brno 50.88
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R1 8 Brno 09.15
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KE 11 Brno 4.17
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/FB 4 Brno 52.61
22.08.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Žcm Brno 28.01
27.06.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Žcm Brno 08.46
27.06.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Žcm Brno 32.05
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 3kg/Žcm/F 6 Brno 08.01
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Brno 47.04
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žcm/F Brno 4.21
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Břeclav 50.20
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Břeclav 08.35
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žcm 12 Břeclav 4.02
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) hod oštěpem 500g/Žcm/F Blansko 26.62
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) skok daleký/Žcm/F Blansko 4.45
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) vrh koulí 3kg/Žcm/F Blansko 07.95
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 8 Olomouc 3.75
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc 45.62
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žcm/F 8 Brno 3.92
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 3kg/Žcm/F 7 Brno 08.01
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žcm/F Brno 1.15
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Ostrava - Vítkovice 07.80
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R2 6 Ostrava 09.01
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 12 Ostrava 3.77
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Ostrava 07.71