Karta atleta

Export do excelu
  • Mogg David
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.84 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 25.62 Praha - Děkanka 20.6.2017
300 m 55.04 h Praha-Stromovka 21.2.2018
600 m 2:07.77 Praha - Kotlářka 3.5.2017
800 m 2:51.34 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
800 m 2:54.52 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 14.05 Praha - Kotlářka 17.6.2019
hod oštěpem 500g 30.04 Praha - Děkanka 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 48.91 Praha - Juliska 11.9.2019
vrh koulí 3kg 06.48 Praha - Děkanka 18.9.2019
vrh koulí 3kg 06.24 h Praha-Stromovka 31.1.2018
skok daleký 3.58 Praha - Vinohrady 10.5.2019
skok daleký 3.31 h Praha - Juliska 24.1.2019
skok vysoký 1.05 Praha - Vinohrady 1.5.2019
chůze dráha 2000 m 14:58.4 Praha-Vinohrady 18.4.2018
Přespolní běh 0:04:43 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.84 h Praha - Juliska 24.1.2019
800 m 2:51.34 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
800 m 2:54.52 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 14.05 Praha - Kotlářka 17.6.2019
hod oštěpem 500g 30.04 Praha - Děkanka 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 48.91 Praha - Juliska 11.9.2019
vrh koulí 3kg 06.48 Praha - Děkanka 18.9.2019
skok daleký 3.58 Praha - Vinohrady 10.5.2019
skok daleký 3.31 h Praha - Juliska 24.1.2019
skok vysoký 1.05 Praha - Vinohrady 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 800 m/Žcm/B02 6 Rudná 3:03.36
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) kriket/Žcm/F 9 Rudná 40.94
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B02 4 Praha - Děkanka 3:06.14
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) kriket/Žcm 4 Praha - Děkanka 42.59
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci/F02 13 Praha - Jeseniova 3.15
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 6 Praha - Jeseniova 2:09.70
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žcm 18 Praha-Vinohrady 3.20
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) chůze 2000m/Žcm/F Praha-Vinohrady 14:58.4
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 25 Vítkov -Jeseniova 0:04:43
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B2 4 Praha-Stromovka 55.04
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 16 Praha-Stromovka 06.10
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 23 Praha-Stromovka 06.24
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B24 4 Praha-Stromovka 10.12