Karta atleta

Export do excelu
  • David Hastík
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: Kolomazník Pavel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.65 Přerov 26.04.2022
60 m 07.67 h Olomouc 30.01.2022
60 m 07.56 Přerov 12.05.2022
100 m 12.00 Šumperk 14.05.2022
150 m 18.28 Přerov 16.09.2021
200 m 24.97 Přerov 01.05.2022
300 m 40.22 Přerov 26.04.2022
800 m 2:43.46 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:33.12 Prostějov 19.09.2018
1000 m 3:56.92 h Olomouc 07.03.2020
60 m překážek (0.76) 10.50 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek (0.76) 10.46 h Olomouc 18.12.2019
60 m překážek (0.84) 10.02 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m překážek (0.91) 09.50 h Olomouc 30.01.2022
100 m překážek (0.84) 15.47 Přerov 16.09.2021
110 m překážek (0.91) 17.65 Vyškov 07.05.2022
skok vysoký 1.51 h Olomouc 07.03.2020
skok o tyči 2.16 h Olomouc 07.03.2020
skok daleký 5.32 h Olomouc 07.03.2020
skok daleký 6.09 Vyškov 07.05.2022
vrh koulí 3kg 06.55 Přerov 24.04.2018
vrh koulí 3kg 07.72 h Olomouc 09.03.2019
vrh koulí 4kg 08.74 h Olomouc 07.03.2020
vrh koulí 4kg 08.65 Přerov 07.07.2020
hod diskem 1kg 23.49 Olomouc 13.09.2020
hod oštěpem 600g 22.38 Přerov 07.07.2020
pohár rozhlasu 0348 Přerov 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 45.64 Přerov 04.10.2019
pětiboj 1857 Šumperk 09.10.2019
sedmiboj hala [Zci] 2580 h Olomouc 07.03.2020
sprintérský trojboj 1866 Přerov 01.05.2022
vrhačský trojboj 0881 Přerov 07.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.69 Přerov 10.10.2018
60 m 08.81 h Olomouc 14.12.2018
200 m 30.21 Přerov 01.05.2018
300 m 49.43 Hranice 21.06.2018
800 m 2:43.46 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:33.12 Prostějov 19.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.88 h Olomouc 10.03.2018
60 m překážek (0.76) 11.92 Přerov 10.10.2018
skok vysoký 1.17 h Olomouc 10.03.2018
skok daleký 4.54 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.47 h Olomouc 14.12.2018
vrh koulí 3kg 05.62 h Olomouc 10.03.2018
vrh koulí 3kg 06.55 Přerov 24.04.2018
hod kriketovým míčkem 40.37 Přerov 10.10.2018
pětiboj 1522 Přerov 10.10.2018
sprintérský trojboj 0885 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 5 Olomouc 4.47
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 2 Olomouc 08.81
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Přerov 08.69
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Přerov 11.92
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm 5 Přerov 4.54
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Přerov 40.37
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 6 Přerov 1522
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B02 5 Přerov 2:40.57
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B01 8 Blansko 2:35.84
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žcm/F Prostějov 4.38
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žcm/F Prostějov 2:33.12
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) pětiboj/Žcm Přerov 1341
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) 60 m/Žcm/B01 1 Přerov 08.8
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) 800 m/Žcm Přerov 2:42.6
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) hod kriketovým míčkem/Žcm Přerov 31.93
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) skok daleký/Žcm Přerov 4.48
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Přerov 11.7
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žcm/B01 3 Hranice 49.43
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Žcm/F 5 Hranice 4.24
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm Přerov NM
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Přerov 2:34.97
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žci 7 Přerov 0885
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žci/B01 7 Přerov 08.76
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žci/B01 7 Přerov 14.19
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žci/B02 1 Přerov 30.21
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B03 1 Přerov 08.61
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/M 4 Přerov 2:37.44
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M 6 Přerov 4.39
24.04.2018 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm Přerov 4.53
24.04.2018 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Přerov 06.55
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/M/B02 2 Přerov 50.4
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M 6 Přerov 4.53
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 46 Dolní Dobrouč 08:15
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Olomouc 11.88
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Žcm 5 Olomouc 1.17
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Olomouc 05.62
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm Olomouc 4.31
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm Olomouc 2:50.33
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA 4 Olomouc 4.40
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R02 4 Olomouc 09.25
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R3 Ostrava 08.99
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B1 8 Ostrava 2:43.46
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FB Olomouc 4.18
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 3 Olomouc 2:47.19
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B16 1 Olomouc 09.20