Karta atleta

Export do excelu
  • Hastík David
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Přerov 24.09.2019
60 m 08.26 h Olomouc 18.12.2019
100 m 14.07 Přerov 01.05.2019
150 m 20.81 Hranice 25.04.2019
200 m 28.65 Přerov 01.05.2019
300 m 45.82 Šumperk 30.05.2019
800 m 2:33.12 Prostějov 19.09.2018
800 m 2:43.46 h Ostrava 21.01.2018
60 m překážek 10.50 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek 10.02 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
sprintérský trojboj 1014 Přerov 01.05.2019
pohár rozhlasu 0348 Přerov 09.05.2019
pětiboj 1857 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 45.64 Přerov 04.10.2019
vrh koulí 3kg 06.55 Přerov 24.04.2018
vrh koulí 3kg 07.72 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 4.89 Přerov 24.09.2019
skok daleký 5.23 h Olomouc 18.12.2019
skok vysoký 1.24 h Olomouc 09.03.2019
Přespolní běh 08:15 Dolní Dobrouč 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 10.02 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok daleký 5.23 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm 5 Olomouc 4.47
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 2 Olomouc 08.81
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Přerov 08.69
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B02 4 Přerov 11.92
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 5 Přerov 4.54
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 12 Přerov 40.37
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 6 Přerov 1522
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B02 5 Přerov 2:40.57
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B01 8 Blansko 2:35.84
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F Prostějov 4.38
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žcm/F Prostějov 2:33.12
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) pětiboj/Žcm Přerov 1341
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) 60 m/Žcm/B01 1 Přerov 08.8
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) 800 m/Žcm Přerov 2:42.6
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) kriket/Žcm Přerov 31.93
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) dálka/Žcm Přerov 4.48
26.06.2018 Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908) 60 m př./Žcm/B02 1 Přerov 11.7
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žcm/B01 3 Hranice 49.43
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žcm/F 5 Hranice 4.24
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm Přerov NM
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Přerov 2:34.97
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žci 7 Přerov 0885
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žci/B01 7 Přerov 08.76
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žci/B01 7 Přerov 14.19
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žci/B02 1 Přerov 30.21
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B03 1 Přerov 08.61
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/M 4 Přerov 2:37.44
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/M 6 Přerov 4.39
24.04.2018 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm Přerov 4.53
24.04.2018 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žcm Přerov 06.55
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/M/B02 2 Přerov 50.4
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/M 6 Přerov 4.53
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 46 Dolní Dobrouč 08:15
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm Olomouc 11.88
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) výška/Žcm 5 Olomouc 1.17
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Olomouc 05.62
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm Olomouc 4.31
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm Olomouc 2:50.33
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 4 Olomouc 4.40
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R02 4 Olomouc 09.25
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R3 Ostrava 08.99
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B1 8 Ostrava 2:43.46
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FB Olomouc 4.18
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 3 Olomouc 2:47.19
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B16 1 Olomouc 09.20