Karta atleta

Export do excelu
  • Bartoň Šimon
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Jana Feilhauerová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Frýdek-Místek 17.6.2019
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 21.48 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
300 m 53.35 h Ostrava 21.1.2018
800 m 2:57.33 Třinec 11.5.2019
60 m překážek 11.16 Opava 23.5.2019
pětiboj 1498 Třinec 24.4.2019
hod oštěpem 500g 30.44 Třinec 13.6.2019
hod kriketovým míčkem 51.36 Třinec 24.4.2019
vrh koulí 2kg 14.47 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 3kg 12.42 Opava 23.5.2019
vrh koulí 3kg 11.42 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
skok daleký 4.64 Třinec 24.4.2019
skok vysoký 1.43 Třinec 13.6.2019
skok vysoký 1.35 h Kopřivnice 19.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Frýdek-Místek 17.6.2019
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 21.48 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
800 m 2:57.33 Třinec 11.5.2019
60 m překážek 11.16 Opava 23.5.2019
pětiboj 1498 Třinec 24.4.2019
hod oštěpem 500g 30.44 Třinec 13.6.2019
hod kriketovým míčkem 51.36 Třinec 24.4.2019
vrh koulí 2kg 14.47 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 3kg 12.42 Opava 23.5.2019
vrh koulí 3kg 11.42 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
skok daleký 4.64 Třinec 24.4.2019
skok vysoký 1.43 Třinec 13.6.2019
skok vysoký 1.35 h Ostrava 9.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Kopřivnická laťka (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm/F 8 Kopřivnice 1.35
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 6 Ostrava - Vítkovice 10.56
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R09 2 Ostrava - Vítkovice 09.02
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R06 1 Blansko 09.08
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) koule 3kg/Žcm/F 8 Blansko 08.99
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) koule 3kg/Žcm Havířov 08.87
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) oštěp 500g/Žcm 6 Havířov 23.72
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žcm Frýdek-Místek 09.49
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 22 Frýdek-Místek 40.16
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 08.68
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žcm 8 Ostrava - Vítkovice 42.33
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 21.81
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 7 Opava 18.43
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm Opava 08.78
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm/F 4 Třinec 07.71
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F 8 Třinec 20.80
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 5 Třinec 44.52
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žcm 6 Frýdek-Místek 07.46
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žcm 16 Frýdek-Místek 19.68
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm/F 5 Třinec 07.54
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F 16 Třinec 18.25
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žcm 6 Ostrava-Martinov 19.01
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žcm Ostrava-Martinov 07.85
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/R03 4 Opava 09.19
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm Opava 08.00
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 9 Opava 17.58
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/FB Opava DNS
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 25 Opava 36.14
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 16 Opava 18.11
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B04 3 Opava 09.47
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 6 Opava 20.26
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm 6 Opava 07.40
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žcm 15 Frýdek-Místek 0835
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/F01 12= Frýdek-Místek 09.73
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 20 Frýdek-Místek 3:00.85
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm 11 Frýdek-Místek 12.99
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 13 Frýdek-Místek 37.50
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 15 Frýdek-Místek 3.53
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R9 6 Ostrava 09.69
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B3 3 Ostrava 53.35
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 11 Ostrava 06.69