Karta atleta

Export do excelu
  • Burian Jáchym
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Michal Šístek
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 Praha - Děkanka 31.5.2018
60 m 09.0 h Český Brod 16.2.2019
150 m 22.89 Újezd nad Lesy 24.5.2018
150 m 21.72 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 49.92 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
300 m 50.76 h Praha-Stromovka 21.2.2018
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.4.2019
600 m 1:56.16 h Praha-Stromovka 21.12.2017
800 m 2:33.52 Praha - Eden 17.9.2019
800 m 2:48.36 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:25.09 Praha - Jeseniova 14.5.2019
60 m překážek 11.87 Praha - Jeseniova 4.9.2019
60 m překážek 11.8 h Český Brod 13.1.2018
pohár rozhlasu 0703 Praha - Jeseniova 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.94 Praha - Juliska 18.5.2017
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.6.2019
vrh koulí 3kg 06.05 h Praha-Strahov 1.3.2018
skok daleký 4.08 Újezd nad Lesy 16.5.2019
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.2.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 4.9.2019
skok vysoký 1.29 h Český Brod 16.2.2019
Přespolní běh 0:04:28 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.12 Praha - Jeseniova 29.5.2019
60 m 09.0 h Český Brod 16.2.2019
150 m 21.46 Praha - Jeseniova 17.6.2019
150 m 21.72 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:33.52 Praha - Eden 17.9.2019
1000 m 3:25.09 Praha - Jeseniova 14.5.2019
60 m překážek 11.87 Praha - Jeseniova 4.9.2019
60 m překážek 11.9 h Český Brod 16.2.2019
pohár rozhlasu 0703 Praha - Jeseniova 14.5.2019
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 4.08 Újezd nad Lesy 16.5.2019
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.2.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 4.9.2019
skok vysoký 1.29 h Český Brod 16.2.2019
Přespolní běh 0:04:28 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Praha-Stromovka 09.23
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žcm/B02 5 Praha-Stromovka 2:48.36
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 3kg/Žcm/F 14 Praha-Stromovka 05.66
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žcm/B01 7 Praha-Stromovka 13.14
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žcm/F 8 Praha-Stromovka 4.19
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) dálka/Žcm 7 Praha - Pekařka 3.67
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm/B01 4 Praha - Pekařka 12.20
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm 16 Praha - Eden 05.60
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B03 3 Praha - Eden 12.35
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m př./Žcm/B02 2 Praha - Radotín 12.62
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) dálka/Žcm 9 Praha - Radotín 3.71
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žcm/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 49.92
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B05 2 Praha - Podvinný mlýn 23.46
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Děkanka 09.31
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) výška/Žcm 12 Praha - Děkanka 1.08
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 150 m/Žcm/B01 1 Újezd nad Lesy 22.89
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) dálka/Žcm/F Újezd nad Lesy 3.74
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 800 m/Žcm/F 4 Újezd nad Lesy 2:57.07
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žcm/F Praha-Vinohrady DNS
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 9 Praha - Jeseniova 05.99
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 2:00.63
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žcm 8 Praha-Vinohrady 3.85
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žcm 4 Český Brod 12.3
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 14= Český Brod 09.3
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm 7 Český Brod 4.13
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žcm 7 Český Brod 1.25
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žcm 8 Praha-Strahov 1.25
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žcm 9 Praha-Strahov 06.05
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B3 2 Praha-Stromovka 50.76
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm 10 Praha-Stromovka 3.76
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žcm 4 Český Brod 11.8
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 14= Český Brod 09.2
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm 6= Český Brod 4.00
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žcm 7= Český Brod 1.23
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 7 Praha - Stromovka 09.44
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B16 3 Praha - Stromovka 22.53