Karta atleta

Export do excelu
  • Jáchym Burian
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Šístek Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.85 Praha - Jeseniova 01.06.2020
150 m 22.89 Újezd nad Lesy 24.05.2018
150 m 21.19 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 50.76 h Praha-Stromovka 21.02.2018
300 m 43.93 Praha - Děkanka 20.06.2020
600 m 1:56.16 h Praha-Stromovka 21.12.2017
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:30.46 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:27.93 Praha - Děkanka 21.06.2020
1000 m 3:25.09 Praha - Jeseniova 14.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.91 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek (0.84) 11.10 h Český Brod 22.02.2020
100 m překážek (0.84) 19.00 Praha - Jeseniova 08.06.2020
skok vysoký 1.35 h Český Brod 22.02.2020
skok vysoký 1.41 Praha - Jeseniova 01.06.2020
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.02.2019
skok daleký 4.12 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 06.05 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pohár rozhlasu 0703 Praha - Jeseniova 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.65 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 1340 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 Praha - Děkanka 31.05.2018
60 m 09.23 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 22.53 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 22.89 Újezd nad Lesy 24.05.2018
300 m 50.76 h Praha-Stromovka 21.02.2018
300 m 49.92 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
600 m 2:00.63 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:57.07 Újezd nad Lesy 24.05.2018
800 m 2:48.36 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.35 Praha - Eden 13.09.2018
60 m překážek (0.76) 13.14 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.25 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.08 Praha - Děkanka 31.05.2018
skok daleký 3.85 Praha-Vinohrady 18.04.2018
skok daleký 4.19 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 06.05 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 3kg 05.99 Praha - Jeseniova 23.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Praha-Stromovka 09.23
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žcm/B02 5 Praha-Stromovka 2:48.36
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 14 Praha-Stromovka 05.66
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 7 Praha-Stromovka 13.14
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) skok daleký/Žcm/F 8 Praha-Stromovka 4.19
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) skok daleký/Žcm 7 Praha - Pekařka 3.67
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Praha - Pekařka 12.20
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Praha - Eden 05.60
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Praha - Eden 12.35
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Praha - Radotín 12.62
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) skok daleký/Žcm 9 Praha - Radotín 3.71
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žcm/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 49.92
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B05 2 Praha - Podvinný mlýn 23.46
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Děkanka 09.31
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žcm 12 Praha - Děkanka 1.08
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 150 m/Žcm/B01 1 Újezd nad Lesy 22.89
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) skok daleký/Žcm/F Újezd nad Lesy 3.74
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 800 m/Žcm/F 4 Újezd nad Lesy 2:57.07
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žcm/F Praha-Vinohrady DNS
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žcm 9 Praha - Jeseniova 05.99
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 2:00.63
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žcm 8 Praha-Vinohrady 3.85
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 4 Český Brod 12.3
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 14= Český Brod 09.3
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Český Brod 4.13
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 7 Český Brod 1.25
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žcm 8 Praha-Strahov 1.25
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 9 Praha-Strahov 06.05
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B3 2 Praha-Stromovka 50.76
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm 10 Praha-Stromovka 3.76
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 4 Český Brod 11.8
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 14= Český Brod 09.2
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 6= Český Brod 4.00
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 7= Český Brod 1.23
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 7 Praha - Stromovka 09.44
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B16 3 Praha - Stromovka 22.53