Karta atleta

Export do excelu
  • Filippos Dimitriadis
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.87 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.86 Brno 11.09.2018
60 m 09.00 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m 13.8 Valašské Meziříčí 01.06.2020
150 m 22.48 Brno 10.09.2019
200 m 29.7 Valašské Meziříčí 01.06.2020
300 m 49.63 Holešov 01.05.2019
500 m 1:28.3 Valašské Meziříčí 20.05.2020
800 m 2:46.15 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76) 10.86 Holešov 01.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.99 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
100 m překážek (0.84) 20.29 Zlín 27.05.2020
skok vysoký 1.36 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.45 Valašské Meziříčí 25.05.2020
skok daleký 4.35 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 4.74 Zlín 24.06.2020
vrh koulí 4kg 06.16 Valašské Meziříčí 25.05.2020
hod oštěpem 600g 30.65 Zlín 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 46.42 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 1522 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.87 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.86 Brno 11.09.2018
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 22.56 Otrokovice 13.09.2018
800 m 2:53.89 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.05 Zlín 30.05.2018
skok vysoký 1.38 Brno 11.09.2018
skok vysoký 1.35 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 4.03 Zlín 30.05.2018
skok daleký 4.28 h Otrokovice 09.12.2018
hod kriketovým míčkem 43.63 Zlín 30.05.2018
pětiboj 1229 Zlín 30.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 24= Ostrava - Vítkovice 1.31
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 29 Ostrava - Vítkovice 3.71
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R08 1 Ostrava - Vítkovice 09.03
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žcm/F Otrokovice 05.90
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žcm/F 1= Otrokovice 1.35
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F Otrokovice 4.28
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žcm/R 2 Otrokovice 05.87
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R05 4 Blansko 09.19
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) skok vysoký/Žcm/F 16 Blansko 1.25
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B02 2 Otrokovice 09.10
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žcm/B03 3 Otrokovice 22.56
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žcm/F 8= Otrokovice 1.30
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 2 Brno 08.86
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FC 8 Brno 1.38
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KF 13 Brno 3.99
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/FB 7 Brno 08.91
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 21 Zlín 1229
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 4 Zlín 12.05
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B03 2 Zlín 09.13
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B03 2 Zlín 2:53.89
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 20 Zlín 4.03
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 13 Zlín 43.63
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 6 Zlín 1.24
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 15 Zlín 41.61
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Zlín 12.50
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 09.41
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žcm 8 Frýdek-Místek 1.20
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žcm 15 Frýdek-Místek 3.78
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Zlín 12.99
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B03 1 Zlín 22.68
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žcm/F 21 Zlín 3.86
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 Ostrava - Vítkovice DNS
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R2 8 Ostrava - Vítkovice 09.39
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 16 Ostrava - Vítkovice 3.85