Karta atleta

Export do excelu
  • Dimitriadis Filippos
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.87 h Otrokovice 9.12.2018
60 m 08.86 Brno 10.9.2018
60 m 09.00 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 22.56 Otrokovice 13.9.2018
800 m 2:53.89 Zlín 30.5.2018
60 m překážek 12.05 Zlín 30.5.2018
60 m překážek 11.18 h Ostrava 9.2.2019
pětiboj 1229 Zlín 30.5.2018
hod kriketovým míčkem 43.63 Zlín 30.5.2018
skok daleký 4.03 Zlín 30.5.2018
skok daleký 4.31 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.38 Brno 10.9.2018
skok vysoký 1.35 h Otrokovice 9.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.00 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
60 m překážek 11.18 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.31 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.25 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm/F 24= Ostrava - Vítkovice 1.31
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 29 Ostrava - Vítkovice 3.71
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R08 1 Ostrava - Vítkovice 09.03
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žcm/F Otrokovice 05.90
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žcm/F 1= Otrokovice 1.35
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm/F Otrokovice 4.28
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žcm/R 2 Otrokovice 05.87
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R05 4 Blansko 09.19
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) výška/Žcm/F 16 Blansko 1.25
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B02 2 Otrokovice 09.10
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žcm/B03 3 Otrokovice 22.56
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žcm/F 8= Otrokovice 1.30
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 2 Brno 08.86
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žcm/FC 8 Brno 1.38
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KF 13 Brno 3.99
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/FB 7 Brno 08.91
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 21 Zlín 1229
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 4 Zlín 12.05
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B03 2 Zlín 09.13
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B03 2 Zlín 2:53.89
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 20 Zlín 4.03
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 13 Zlín 43.63
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žcm/F 6 Zlín 1.24
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 15 Zlín 41.61
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Zlín 12.50
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 09.41
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žcm 8 Frýdek-Místek 1.20
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 15 Frýdek-Místek 3.78
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B03 2 Zlín 12.99
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B03 1 Zlín 22.68
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm/F 21 Zlín 3.86
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m př./Žcm/R1 Ostrava - Vítkovice DNS
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R2 8 Ostrava - Vítkovice 09.39
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žcm/F 16 Ostrava - Vítkovice 3.85