Karta atleta

Export do excelu
  • Krov David
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.19 Přerov 10.10.2018
60 m 09.39 h Olomouc 19.1.2018
800 m 2:36.10 Olomouc 8.5.2019
800 m 2:46.22 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
1000 m 3:25.36 Olomouc 16.5.2019
1500 m 5:15.90 Šumperk 7.10.2018
60 m překážek 12.51 Přerov 10.10.2018
pohár rozhlasu 0676 Olomouc 16.5.2019
pětiboj 1261 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 0921 Olomouc 4.10.2017
hod kriketovým míčkem 33.19 Olomouc 4.10.2017
skok daleký 4.41 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.35 h Olomouc 15.2.2019
skok vysoký 1.25 Olomouc 2.5.2018
skok vysoký 1.20 h Olomouc 23.2.2018
Přespolní běh 0:03:03 Prusinovice 24.2.2018
Beh do vrchu 0:50:29 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Olomouc 6.5.2019
60 m 09.45 h Olomouc 11.1.2019
800 m 2:36.10 Olomouc 8.5.2019
800 m 2:48.64 h Olomouc 15.2.2019
1000 m 3:25.36 Olomouc 16.5.2019
60 m překážek 12.58 Olomouc 6.5.2019
pohár rozhlasu 0676 Olomouc 16.5.2019
pětiboj 1137 Olomouc 6.5.2019
hod kriketovým míčkem 26.80 Olomouc 6.5.2019
skok daleký 4.27 Prostějov 14.5.2019
skok daleký 4.35 h Olomouc 15.2.2019
Přespolní běh 0:03:05 Šternberk 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Přerov 2:37.46
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 8 Přerov 4.41
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B01 7 Přerov 09.19
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 26 Přerov 29.60
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B01 5 Přerov 12.51
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 16 Přerov 1261
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 6 Šumperk 5:15.90
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žcm/F 9 Blansko 5:23.34
15.09.2018 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská maratonka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žcm Šternberk 0:03:46
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žcm/F Hranice NM
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žcm/F 9 Hranice 2:45.96
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B2 2 Olomouc 09.32
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B2 3 Olomouc 12.62
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/F Olomouc 2:42.23
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm/F 7 Olomouc 4.20
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm/F 15 Olomouc 32.70
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 8 Olomouc 1166
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žcm/B01 Olomouc DNS
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 8 Olomouc 1109
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 3 Olomouc 09.30
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 7 Olomouc 4.03
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 20 Olomouc 31.00
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B01 6 Olomouc 12.73
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 3 Olomouc 2:43.08
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm Přerov NM
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 4 Přerov 2:36.48
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 6 Olomouc 1141
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm Olomouc 2:39.93
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 17 Olomouc 32.60
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 7 Olomouc 4.09
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm Olomouc 12.81
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 3 Olomouc 09.36
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) dálka/Žcm 5 Olomouc 4.29
05.05.2018 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (Atletický klub Šternberk z.s.) Vrchy/Žcm Šternberk - Moravský Beroun 0:50:29
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 800 m/Žcm 4 Olomouc 2:46.06
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) výška/Žcm 4= Olomouc 1.25
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) dálka/Žcm 7 Olomouc 4.28
21.04.2018 Běžecký pohár OK 5. závod Jarní běh parkem (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm Šternberk 0:03:37
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm 6 Hranice 0:03:37
17.03.2018 8. ročník Jarního běhu (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) Přespolní běh/Žcm 5 Přerov 6:12
24.02.2018 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žcm 5 Prusinovice 0:03:03
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 7 Olomouc 4.27
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) výška/Žcm 6 Olomouc 1.20
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R05 3 Olomouc 09.61
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 5 Olomouc 2:48.97
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 15 Olomouc 3.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 4 Ostrava - Vítkovice 2:46.22
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 25 Ostrava - Vítkovice 4.10
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 9 Olomouc 4.13
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 5 Olomouc 2:49.94
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B04 2 Olomouc 09.39