Karta atleta

Export do excelu
  • David Krov
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Rakowski Zdeněk
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 h Olomouc 19.01.2018
60 m 09.19 Přerov 10.10.2018
300 m 47.71 Olomouc 01.06.2020
600 m 1:49.90 Olomouc 20.05.2020
800 m 2:28.42 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:25.45 Olomouc 29.06.2020
1000 m 3:22.81 Prostějov 17.09.2019
1500 m 5:15.90 Šumperk 07.10.2018
1500 m 5:31.97 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
3000 m 12:02.61 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.51 Přerov 10.10.2018
skok vysoký 1.20 h Olomouc 23.02.2018
skok vysoký 1.25 Olomouc 02.05.2018
skok daleký 4.41 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.35 h Olomouc 15.02.2019
hod kriketovým míčkem 33.19 Olomouc 04.10.2017
pohár rozhlasu 0676 Olomouc 16.05.2019
pětiboj 1261 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 1073 Olomouc 25.09.2019
Přespolní běh 0:00:52 Šternberk 06.05.2019
Beh do vrchu 0:50:29 Šternberk - Moravský Beroun 05.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Olomouc 19.01.2018
60 m 09.19 Přerov 10.10.2018
800 m 2:46.22 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
800 m 2:36.48 Přerov 15.05.2018
1500 m 5:15.90 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.51 Přerov 10.10.2018
skok vysoký 1.20 h Olomouc 23.02.2018
skok vysoký 1.25 Olomouc 02.05.2018
skok daleký 4.27 h Olomouc 23.02.2018
skok daleký 4.41 Přerov 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 32.70 Olomouc 04.06.2018
pětiboj 1261 Přerov 10.10.2018
Přespolní běh 0:03:03 Prusinovice 24.02.2018
Beh do vrchu 0:50:29 Šternberk - Moravský Beroun 05.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Přerov 2:37.46
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm 8 Přerov 4.41
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B01 7 Přerov 09.19
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 26 Přerov 29.60
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Přerov 12.51
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 16 Přerov 1261
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 6 Šumperk 5:15.90
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žcm/F 9 Blansko 5:23.34
15.09.2018 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská maratonka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žcm Šternberk 0:03:46
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Žcm/F Hranice NM
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žcm/F 9 Hranice 2:45.96
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B2 2 Olomouc 09.32
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Olomouc 12.62
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/F Olomouc 2:42.23
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/F 7 Olomouc 4.20
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 15 Olomouc 32.70
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 8 Olomouc 1166
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žcm/B01 Olomouc DNS
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 8 Olomouc 1109
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 3 Olomouc 09.30
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 7 Olomouc 4.03
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm 20 Olomouc 31.00
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Olomouc 12.73
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 3 Olomouc 2:43.08
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm Přerov NM
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 4 Přerov 2:36.48
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 6 Olomouc 1141
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm Olomouc 2:39.93
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm 17 Olomouc 32.60
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 7 Olomouc 4.09
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm Olomouc 12.81
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 3 Olomouc 09.36
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 5 Olomouc 4.29
05.05.2018 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (Atletický klub Šternberk z.s.) Beh do vrchu/Žcm Šternberk - Moravský Beroun 0:50:29
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 800 m/Žcm 4 Olomouc 2:46.06
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm 4= Olomouc 1.25
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 7 Olomouc 4.28
21.04.2018 Běžecký pohár OK 5. závod Jarní běh parkem (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm Šternberk 0:03:37
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm 6 Hranice 0:03:37
17.03.2018 8. ročník Jarního běhu (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) Přespolní běh/Žcm 5 Přerov 6:12
24.02.2018 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žcm 5 Prusinovice 0:03:03
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA 7 Olomouc 4.27
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm 6 Olomouc 1.20
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R05 3 Olomouc 09.61
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 5 Olomouc 2:48.97
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA 15 Olomouc 3.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 4 Ostrava - Vítkovice 2:46.22
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 25 Ostrava - Vítkovice 4.10
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA 9 Olomouc 4.13
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 5 Olomouc 2:49.94
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B04 2 Olomouc 09.39