Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Slavík
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Robovský Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Praha - Vokovice 30.06.2021
60 m 07.82 h Jablonec nad Nisou 12.01.2022
100 m 13.60 Kolín 16.05.2020
150 m 23.16 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 18.96 Kolín 28.05.2021
200 m 27.81 Kolín 16.05.2020
600 m 1:56.27 Kolín 04.06.2018
800 m 2:39.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:36.32 Kolín 10.05.2019
1000 m 3:04.74 Plzeň 15.08.2021
1500 m 4:54.95 Čáslav 28.08.2020
60 m překážek (0.76) 11.94 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 11.47 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.91) 09.06 h Praha - Strahov 06.02.2022
100 m překážek (0.84) 15.06 Plzeň 14.08.2021
1500 m překážek 5:15.33 Beroun 12.09.2020
skok vysoký 1.70 Kolín 05.09.2021
skok vysoký 1.66 h Praha - Stromovka 09.01.2022
skok o tyči 3.50 Vlašim 01.09.2021
skok daleký 5.96 Stará Boleslav 27.08.2021
skok daleký 6.19 h Praha - Stromovka 09.01.2022
vrh koulí 4kg 09.60 Praha - Vokovice 30.06.2021
vrh koulí 5kg 08.95 h Praha - Strahov 12.02.2022
hod diskem 1kg 29.66 Praha - Vokovice 29.06.2021
hod oštěpem 600g 39.64 Plzeň 14.08.2021
hod kriketovým míčkem 46.87 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 1044 Kolín 23.09.2021
pětiboj 1620 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1410 Kolín 24.09.2019
devítiboj 4700 Plzeň 14.08.2021
sprintérský trojboj 1103 Kolín 12.05.2020
3 okruhy 0:12:19 Kolín 14.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.50 Kolín 12.05.2018
60 m 09.56 h Nymburk 02.12.2018
600 m 1:56.27 Kolín 04.06.2018
800 m 2:39.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:41.52 Kolín 12.05.2018
1000 m 3:29.63 Stará Boleslav 18.05.2018
1500 m 5:08.81 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76) 11.94 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 11.85 Kutná Hora 16.09.2018
skok vysoký 1.35 h Kolín 07.12.2018
skok daleký 4.09 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.44 h Nymburk 02.12.2018
hod kriketovým míčkem 40.83 Kolín 18.09.2018
pětiboj 1186 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1227 Kolín 04.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žcm Kolín 1.35
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Nymburk 12.16
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Nymburk 4.44
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R05 2 Nymburk 09.56
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 3 Nymburk 11.99
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žcm Kolín 1050
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 40.83
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm Kolín 09.09
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín 4.38
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm Kolín 2:54.12
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) skok daleký/Žcm 21 Kutná Hora 3.39
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 4 Kutná Hora 11.85
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žcm/B01 5 Kolín 5:36.08
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Kolín 11.92
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žcm/B01 5 Čáslav 1:57.50
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 21 Čáslav 32.17
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žcm 5 Vlašim 5:08.81
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/EleH Kolín 1227
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/EleH 4 Kolín 09.22
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/EleH Kolín 4.03
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/EleH 11 Kolín 36.31
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/EleH/B02 1 Kolín 1:56.27
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žcm/B01 4 Stará Boleslav 3:29.63
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Stará Boleslav 13.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 13 Kolín 1186
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Kolín 11.97
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B02 4 Kolín 09.50
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 9 Kolín 4.09
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 15 Kolín 31.54
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 2 Kolín 2:41.52
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kolín 11.95
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) skok daleký/Žcm Kolín 4.34
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 800 m/Žcm Kolín 2:42.87
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F Praha - Strahov NM
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Strahov 2:39.72
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Praha - Strahov 11.94