Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Pouzar
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: Nováková Petra
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 Holešov 01.05.2019
60 m 09.33 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 24.23 h Ostrava 21.01.2018
150 m 22.71 Zlín 25.04.2018
300 m 49.38 Zlín 05.06.2019
300 m 51.11 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
800 m 2:49.49 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:47.32 Zlín 30.05.2018
1000 m 3:49.0 Holešov 17.11.2019
1500 m 5:56.31 Zlín 09.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.10 Holešov 01.05.2019
1500 m překážek 6:26.42 Frýdek-Místek 13.09.2020
skok vysoký 1.21 Holešov 07.10.2019
skok daleký 3.94 Třinec 13.05.2018
skok daleký 3.79 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 05.42 Holešov 09.10.2019
hod oštěpem 500g 19.32 Zlín 09.05.2018
hod oštěpem 600g 15.24 Holešov 27.08.2020
hod kriketovým míčkem 46.50 Zlín 05.06.2019
pětiboj 1196 Třinec 13.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m 09.13 Třinec 13.05.2018
150 m 24.23 h Ostrava 21.01.2018
150 m 22.71 Zlín 25.04.2018
300 m 54.05 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 52.56 Blansko 30.09.2018
800 m 2:49.49 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:47.32 Zlín 30.05.2018
1500 m 5:56.31 Zlín 09.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.12 Třinec 13.05.2018
skok daleký 3.50 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 3.94 Třinec 13.05.2018
hod oštěpem 500g 19.32 Zlín 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 42.03 Třinec 13.05.2018
pětiboj 1196 Třinec 13.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 4 Blansko 13.27
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B03 5 Blansko 52.56
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F 11 Otrokovice 3.86
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/F 13 Otrokovice 2:54.02
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 25 Zlín 1136
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B01 11 Zlín 2:47.32
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Zlín 12.39
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 6 Zlín 09.21
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 35 Zlín 3.72
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 28 Zlín 38.42
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 15 Třinec 1196
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 14 Třinec 2:53.43
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Třinec 42.03
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 16 Třinec 3.94
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 7 Třinec 12.12
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B03 2 Třinec 09.13
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F Zlín 19.32
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 16 Zlín 40.55
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Žcm/B 3 Zlín 5:56.31
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B04 4 Zlín 22.71
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Zlín 39.54
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm/F 7 Zlín 2:49.43
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R4 3 Ostrava - Vítkovice 09.57
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 29 Ostrava - Vítkovice 3.50
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B2 7 Ostrava - Vítkovice 2:49.49
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R5 7 Ostrava - Vítkovice 09.64
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B4 4 Ostrava - Vítkovice 54.05
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 9 Ostrava - Vítkovice 2:52.35
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R2 8 Ostrava 09.63
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B2 6 Ostrava 24.23
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 6 Ostrava 2:54.72