Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Pouzar
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: Hřib Jakub
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 Holešov 01.05.2019
60 m 09.33 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 24.23 h Ostrava 21.01.2018
150 m 22.71 Zlín 25.04.2018
300 m 49.38 Zlín 05.06.2019
300 m 51.11 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
800 m 2:49.49 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:47.32 Zlín 30.05.2018
1000 m 3:49.0 Holešov 17.11.2019
1500 m 5:56.31 Zlín 09.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.10 Holešov 01.05.2019
skok vysoký 1.21 Holešov 07.10.2019
skok daleký 3.94 Třinec 13.05.2018
skok daleký 3.79 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 05.42 Holešov 09.10.2019
hod oštěpem 500g 19.32 Zlín 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 46.50 Zlín 05.06.2019
pětiboj 1196 Třinec 13.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m 09.13 Třinec 13.05.2018
150 m 24.23 h Ostrava 21.01.2018
150 m 22.71 Zlín 25.04.2018
300 m 54.05 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 52.56 Blansko 30.09.2018
800 m 2:49.49 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:47.32 Zlín 30.05.2018
1500 m 5:56.31 Zlín 09.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.12 Třinec 13.05.2018
skok daleký 3.50 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 3.94 Třinec 13.05.2018
hod oštěpem 500g 19.32 Zlín 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 42.03 Třinec 13.05.2018
pětiboj 1196 Třinec 13.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 4 Blansko 13.27
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B03 5 Blansko 52.56
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F 11 Otrokovice 3.86
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/F 13 Otrokovice 2:54.02
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 25 Zlín 1136
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B01 11 Zlín 2:47.32
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Zlín 12.39
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 6 Zlín 09.21
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 35 Zlín 3.72
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 28 Zlín 38.42
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 15 Třinec 1196
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 14 Třinec 2:53.43
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Třinec 42.03
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 16 Třinec 3.94
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 7 Třinec 12.12
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B03 2 Třinec 09.13
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F Zlín 19.32
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 16 Zlín 40.55
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Žcm/B 3 Zlín 5:56.31
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B04 4 Zlín 22.71
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Zlín 39.54
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm/F 7 Zlín 2:49.43
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R4 3 Ostrava - Vítkovice 09.57
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 29 Ostrava - Vítkovice 3.50
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B2 7 Ostrava - Vítkovice 2:49.49
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R5 7 Ostrava - Vítkovice 09.64
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B4 4 Ostrava - Vítkovice 54.05
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 9 Ostrava - Vítkovice 2:52.35
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R2 8 Ostrava 09.63
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B2 6 Ostrava 24.23
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 6 Ostrava 2:54.72