Karta atleta

Export do excelu
  • Coufalová Jana
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Třebíč 24.6.2018
150 m 22.20 Jihlava 1.6.2019
400 m 78.39 Znojmo 3.6.2019
800 m 3:06.05 Jihlava 20.5.2018
1000 m 3:54.1 Znojmo 12.6.2018
60 m překážek 13.3 Znojmo 2.10.2018
pohár rozhlasu 0384 Znojmo 14.5.2019
pětiboj 1234 Jihlava 20.5.2018
čtyřboj 1111 Třebíč 24.6.2018
hod kriketovým míčkem 26.13 Jihlava 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.75 Jihlava 1.6.2019
vrh koulí 3kg 07.27 Znojmo 6.6.2019
skok daleký 4.25 Břeclav 4.5.2019
skok vysoký 1.25 Znojmo 23.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.6 Znojmo 19.6.2019
150 m 22.20 Jihlava 1.6.2019
400 m 78.39 Znojmo 3.6.2019
800 m 3:07.8 Znojmo 16.5.2019
pohár rozhlasu 0384 Znojmo 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 26.13 Jihlava 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.75 Jihlava 1.6.2019
vrh koulí 3kg 07.27 Znojmo 6.6.2019
skok daleký 4.25 Břeclav 4.5.2019
skok vysoký 1.25 Znojmo 23.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) pětiboj/Žkm/F 10 Znojmo 1072
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) 800 m/Žkm 8 Znojmo 3:27.6
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) kriket/Žkm 10 Znojmo 23.05
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) dálka/Žkm Znojmo 3.70
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) 60 m př./Žkm/B03 4 Znojmo 13.3
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) 60 m/Žkm/B03 3 Znojmo 09.8
11.09.2018 4. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky/F 17 Znojmo 3.72
11.09.2018 4. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žky/B02 5 Znojmo 3:17.1
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žkm 32 Třebíč 1111
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B05 1 Třebíč 09.27
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FB 17 Třebíč 24.08
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FB Třebíč 4.02
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B06 5 Třebíč 14.18
12.06.2018 3. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1000 m/Žky/F 4 Znojmo 3:54.1
12.06.2018 3. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky 10 Znojmo 3.83
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žkm 45 Jihlava 1234
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m př./Žkm 8 Jihlava 14.12
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žkm/B04 5 Jihlava 3:06.05
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/B10 4 Jihlava 09.88
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žkm/FA 8 Jihlava 3.90
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) kriket/Žkm/FA 26 Jihlava 21.60