Karta atleta

Export do excelu
  • Zítková Markéta
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ŠAK Novoborská Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m 08.65 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 21.14 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
150 m 21.12 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 49.22 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
600 m 1:59.60 h Praha-Stromovka 21.12.2017
800 m 2:50.64 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
800 m 2:47.97 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 11.29 Praha - Vokovice 13.05.2019
60 m překážek 10.75 h Praha - Stromovka 16.01.2019
pětiboj 2038 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 33.83 Praha-Pekařka 21.06.2018
vrh koulí 2kg 08.90 Praha - Pekařka 30.05.2019
vrh koulí 2kg 07.66 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok daleký 4.54 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok daleký 4.31 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.28 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
Přespolní běh 0:05:31 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m 08.79 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 21.14 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
150 m 21.12 h Praha - Stromovka 09.01.2019
800 m 2:56.87 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek 11.29 Praha - Vokovice 13.05.2019
60 m překážek 10.75 h Praha - Stromovka 16.01.2019
pětiboj 2038 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 30.97 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 2kg 08.90 Praha - Pekařka 30.05.2019
vrh koulí 2kg 07.66 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok daleký 4.54 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.28 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
Přespolní běh 0:05:31 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 2kg/Žkm/F 11 Praha-Stromovka 07.54
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Praha-Stromovka 11.36
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žkm/F Praha-Stromovka 4.31
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Praha-Stromovka 08.65
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žkm/B01 3 Praha-Stromovka 2:47.97
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 20 Praha - Podvinný mlýn 1980
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FB 10 Praha - Podvinný mlýn 26.71
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B08 3 Praha - Podvinný mlýn 11.97
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B04 6 Praha - Podvinný mlýn 2:50.64
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B08 2 Praha - Podvinný mlýn 08.95
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FB Praha - Podvinný mlýn 4.22
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B04 1 Praha - Děkanka 11.80
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žkm Praha - Děkanka 4.31
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B02 1 Praha-Pekařka 2:52.22
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) kriket/Žkm Praha-Pekařka 33.83
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 49.22
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B03 1 Praha - Pekařka 09.01
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) výška/Žkm 7 Praha - Pekařka 1.21
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B4 4 Praha-Stromovka 09.17
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B21 3 Praha-Stromovka 09.18