Karta atleta

Export do excelu
  • Kotzmannová Emma
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Jiří Hynek
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 Šumperk 18.10.2018
60 m 09.38 h Olomouc 11.1.2019
600 m 1:54.60 Šumperk 10.5.2019
800 m 2:44.51 Šumperk 30.5.2019
800 m 2:49.03 h Ostrava 21.1.2018
60 m překážek 14.26 Šumperk 18.10.2018
pohár rozhlasu 1066 Šumperk 10.5.2019
pětiboj 1623 Šumperk 18.10.2018
čtyřboj 1379 Šumperk 20.9.2018
hod oštěpem 400g 26.89 Prostějov 19.9.2018
hod kriketovým míčkem 38.41 Šumperk 30.5.2019
vrh koulí 2kg 07.79 Šumperk 30.5.2019
vrh koulí 2kg 08.07 h Olomouc 11.1.2019
skok daleký 3.65 Šumperk 18.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.37 Šumperk 10.5.2019
60 m 09.38 h Olomouc 11.1.2019
600 m 1:54.60 Šumperk 10.5.2019
800 m 2:44.51 Šumperk 30.5.2019
800 m 2:50.37 h Olomouc 15.2.2019
pohár rozhlasu 1066 Šumperk 10.5.2019
hod oštěpem 400g 26.62 Olomouc 8.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.41 Šumperk 30.5.2019
vrh koulí 2kg 07.79 Šumperk 30.5.2019
vrh koulí 2kg 08.07 h Olomouc 11.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.10.2018 Podzimní oddílové víceboje MLŽ a přípravek + vložené závody (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm Šumperk 09.42
18.10.2018 Podzimní oddílové víceboje MLŽ a přípravek + vložené závody (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm Šumperk 2:46.53
18.10.2018 Podzimní oddílové víceboje MLŽ a přípravek + vložené závody (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm 4 Šumperk 14.26
18.10.2018 Podzimní oddílové víceboje MLŽ a přípravek + vložené závody (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm Šumperk 35.62
18.10.2018 Podzimní oddílové víceboje MLŽ a přípravek + vložené závody (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm 4 Šumperk 3.65
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 3 Šumperk 2:49.82
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 12 Šumperk 23.61
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 22 Šumperk 07.18
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) oštěp 400g/Žkm/F 11 Blansko 26.47
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/Žkm/B02 8 Šumperk 2:06.61
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B15 2 Šumperk 09.55
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm 10 Šumperk 3.57
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm Šumperk 36.74
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 400g/Žkm/F 5 Prostějov 26.89
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žkm/F 7 Prostějov 36.11
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žkm/B02 2 Přerov 2:49.04
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 400g/Žkm Přerov 26.00
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 2kg/Žkm 11 Přerov 07.13
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm 6 Olomouc 07.79
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R06 2 Olomouc 09.49
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:50.14
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 13 Ostrava - Vítkovice 07.32
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B1 9 Ostrava 2:49.03
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm 5 Olomouc 07.76
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R13 2 Olomouc 09.50