Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Valeriánová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Ot Jiří
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 Zlín 10.04.2019
60 m 08.97 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 22.83 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 21.79 Uherské Hradiště 09.06.2020
300 m 46.44 Zlín 05.06.2019
600 m 1:45.33 Otrokovice 07.05.2019
800 m 2:28.35 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:29.68 Olomouc 04.07.2020
1500 m 5:53.46 h Ostrava 21.01.2018
1500 m 6:05.25 Blansko 30.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 Zlín 19.09.2018
skok daleký 3.68 Zlín 19.09.2018
vrh koulí 2kg 05.99 h Olomouc 19.01.2018
hod kriketovým míčkem 47.75 Otrokovice 07.05.2019
pohár rozhlasu 1197 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1944 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.72 h Olomouc 19.01.2018
60 m 09.78 Zlín 19.09.2018
150 m 24.37 Zlín 11.04.2018
300 m 52.51 Zlín 25.04.2018
600 m 1:56.18 Zlín 08.08.2018
800 m 2:39.70 Šumperk 07.10.2018
1500 m 5:53.46 h Ostrava 21.01.2018
1500 m 6:05.25 Blansko 30.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 Zlín 19.09.2018
skok daleký 3.68 Zlín 19.09.2018
vrh koulí 2kg 05.99 h Olomouc 19.01.2018
hod kriketovým míčkem 34.72 Zlín 11.04.2018
pohár rozhlasu 0784 Otrokovice 03.05.2018
pětiboj 1735 Zlín 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Šumperk 2:39.70
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žkm/F 11 Blansko 6:05.25
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) pětiboj/Žkm 6 Zlín 1735
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 800 m/Žkm/B01 2 Zlín 2:44.44
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Zlín 32.07
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) skok daleký/Žkm 14 Zlín 3.68
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3 Zlín 12.37
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m/Žkm/B04 5 Zlín 09.78
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm/F Otrokovice 2:42.28
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) 600 m/Žky/B2 6 Chorzów 1:57.16
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 600 m/Ž/F Zlín 1:56.18
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Uherské Hradiště 31.92
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B01 5 Uherské Hradiště 2:00.96
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm Uherské Hradiště 0753
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Zlín 32.98
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B 6 Zlín 2:53.95
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žkm 9 Otrokovice 0784
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9 Otrokovice 32.44
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 600 m/Žkm/F Otrokovice 1:59.21
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 300 m/Žkm/B03 2 Zlín 52.51
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Zlín 34.00
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žkm Zlín DNS
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Zlín 24.37
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Zlín 34.72
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 6 Ostrava 5:53.46
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 18 Olomouc 05.99
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R22 2 Olomouc 09.72