Karta atleta

Export do excelu
  • Svobodová Sabina
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér Stanislav Sajdok
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Zlín 31.5.2019
60 m 09.15 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 21.10 Opava 23.5.2019
150 m 20.87 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
300 m 47.87 Opava 10.5.2018
800 m 2:41.98 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 10.22 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 10.58 h Ostrava 9.2.2019
pohár rozhlasu 0996 Třinec 15.5.2018
pětiboj 2771 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.79 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.77 Třinec 13.6.2019
skok daleký 4.31 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok vysoký 1.50 Frýdek Místek 14.5.2019
skok vysoký 1.51 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 Zlín 31.5.2019
150 m 21.10 Opava 23.5.2019
150 m 20.87 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
800 m 2:41.98 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 10.22 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 10.58 h Ostrava 9.2.2019
pětiboj 2771 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.79 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.77 Třinec 13.6.2019
skok vysoký 1.50 Frýdek Místek 14.5.2019
skok vysoký 1.51 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žkm/F 6= Ostrava - Vítkovice 1.42
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 8 Ostrava - Vítkovice 4.31
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm/F 5 Třinec 1.40
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) výška/Žkm/F 21 Blansko 1.25
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R03 5 Blansko 09.09
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 15 Frýdek-Místek 3.86
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm 11= Frýdek-Místek 1.35
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 8 Frýdek-Místek 12.13
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 7 Frýdek-Místek 4.20
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm 10 Frýdek-Místek 1.35
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 Třinec DNS
11.06.2018 Oddílovky (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky 4 Třinec 4.06
11.06.2018 Oddílovky (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm Třinec 11.25
11.06.2018 Oddílovky (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm Třinec 34.64
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) dálka/Žkm Třinec 4.25
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) poharR/Žkm 6 Třinec 0996
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) 60 m/Žkm Třinec 08.76
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/FA 9 Opava 4.34
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 6 Opava 10.82
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B03 2 Opava 47.87
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm Třinec 2117
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B02 4 Třinec 2:58.83
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 2 Třinec 09.03
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B07 1 Třinec 10.85
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm Třinec 4.34
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 4 Třinec 34.88
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žkm/R4 Ostrava - Vítkovice DQ
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm/F2 Ostrava - Vítkovice 4.01
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R11 1 Ostrava - Vítkovice 09.15