Karta atleta

Export do excelu
  • Hlaváčová Klára
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Bialsko-Biala 8.6.2019
60 m 08.90 h Ostrava 9.2.2019
100 m 15.14 Ostrava - Poruba 13.4.2019
150 m 21.03 Frýdek-Místek 17.6.2019
200 m 32.76 Ostrava - Poruba 13.4.2019
300 m 50.76 Opava 10.5.2018
800 m 2:52.27 Brno 10.9.2018
800 m 2:47.51 h Ostrava 9.2.2019
1500 m 6:23.75 Frýdek-Místek 6.9.2018
60 m překážek 12.61 Ostrava - Poruba 5.5.2019
sprintérský trojboj 1256 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pětiboj 1472 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 27.87 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok daleký 3.76 Frýdek-Místek 21.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Bialsko-Biala 8.6.2019
60 m 08.90 h Ostrava 9.2.2019
100 m 15.14 Ostrava - Poruba 13.4.2019
150 m 21.03 Frýdek-Místek 17.6.2019
200 m 32.76 Ostrava - Poruba 13.4.2019
800 m 3:03.19 Frýdek Místek 14.5.2019
800 m 2:47.51 h Ostrava 9.2.2019
60 m překážek 12.61 Ostrava - Poruba 5.5.2019
sprintérský trojboj 1256 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pětiboj 1472 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 27.87 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok daleký 3.38 Ostrava - Poruba 5.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 11 Ostrava - Vítkovice 2:52.82
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R08 2 Ostrava - Vítkovice 09.12
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 9 Šumperk 2:55.19
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R8 2 Brno 09.25
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F4 Brno 2:52.27
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B05 2 Frýdek-Místek 09.33
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm 8 Frýdek-Místek 6:23.75
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F Frýdek-Místek DNF
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 24 Frýdek-Místek 3.76
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 9 Třinec 2:55.24
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B06 3 Třinec 22.73
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B05 2 Opava 09.21
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B05 3 Opava 50.76
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 39 Ostrava- Vítkovice 1115
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B02 3 Ostrava- Vítkovice 09.61
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 14 Ostrava- Vítkovice 3:17.11
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 6 Ostrava- Vítkovice 14.12
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žkm 24 Ostrava- Vítkovice 26.70
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 40 Ostrava- Vítkovice 3.17
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R12 2 Ostrava - Vítkovice 09.42
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B3 4 Ostrava - Vítkovice 2:58.25