Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Ivasienková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Kadla Jiří
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 h Plzeň 26.01.2020
60 m 08.73 Plzeň 02.06.2021
100 m 13.95 Nýřany 12.09.2020
150 m 21.59 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.57 Stříbro 05.09.2021
200 m 29.42 Sušice 12.06.2021
300 m 55.29 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 50.45 Domažlice 01.09.2019
600 m 2:22.11 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 2:01.26 Sušice 13.06.2019
800 m 3:05.34 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:44.05 Plzeň 26.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.75 Plzeň 07.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.93 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.59 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.78 Nýřany 24.08.2021
200 m překážek (0.76) 32.79 Plzeň 31.08.2020
skok vysoký 1.58 Stříbro 05.09.2021
skok o tyči 1.80 Plzeň 17.06.2021
skok daleký 4.58 h Plzeň 26.01.2020
skok daleký 4.92 Sušice 12.06.2021
vrh koulí 2kg 06.88 Plzeň 23.05.2019
vrh koulí 3kg 07.97 Praha - Vokovice 29.06.2021
hod oštěpem 400g 25.21 Domažlice 01.09.2019
hod oštěpem 500g 22.29 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 36.37 Plzeň 09.05.2019
pětiboj 2194 Sušice 21.06.2019
sedmiboj [Zky] 3341 Praha - Vokovice 30.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Plzeň 21.01.2018
60 m 09.43 Plzeň 12.05.2018
150 m 24.28 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 23.58 Domažlice 05.09.2018
300 m 55.29 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 55.61 Plzeň 09.05.2018
800 m 3:19.90 Plzeň 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.15 h Plzeň 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.50 Stříbro 23.06.2018
skok vysoký 1.21 Sušice 13.06.2018
skok daleký 4.29 Plzeň 12.05.2018
skok daleký 4.03 h Plzeň 16.12.2018
hod kriketovým míčkem 27.41 Stříbro 23.06.2018
pětiboj 1397 Stříbro 23.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R08 1 Plzeň 09.2
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FB Plzeň 11.1
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R10 1 Plzeň 11.2
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 13 Plzeň 4.03
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 24 Plzeň 3.66
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 6 Plzeň 12.02
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Domažlice 12.21
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 15 Domažlice 3.69
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 3 Domažlice 23.58
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žkm 17 Stříbro 1397
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Stříbro 27.41
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm 14 Stříbro 3.71
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm/B02 7 Stříbro 3:46.62
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Stříbro 11.50
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B03 4 Stříbro 09.54
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Sušice 11.86
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok vysoký/Žkm 6= Sušice 1.21
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm 21 Stříbro 3.72
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Stříbro 12.30
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žkm Stříbro NM
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Klatovy 11.72
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žkm/F 10 Klatovy 1.21
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm 10 Klatovy 3.75
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 17 Plzeň 1235
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B01 4 Plzeň 09.43
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B01 10 Plzeň 3:19.90
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Plzeň 15.74
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Plzeň 24.04
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 7 Plzeň 4.29
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/Žkm Plzeň NM
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Plzeň 13.42
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B03 6 Plzeň 55.61
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F 13 Praha - Stromovka 3.77
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R02 5 Praha - Stromovka 09.70
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B05 4 Praha - Stromovka 24.28
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B33 5 Praha-Stromovka 09.53
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B36 3 Praha-Stromovka 55.29
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R2 3 Plzeň 09.51
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 1 Plzeň 13.15
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 19 Plzeň 3.52