Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Ivasienková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Sušice 21.06.2019
60 m 08.89 h Plzeň 26.01.2020
150 m 21.59 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.90 Plzeň 20.06.2020
300 m 55.29 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 50.45 Domažlice 01.09.2019
600 m 2:22.11 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 2:01.26 Sušice 13.06.2019
800 m 3:05.34 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:44.05 Plzeň 26.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.75 Plzeň 07.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.93 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.59 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.94 Klatovy 25.06.2020
200 m překážek (0.76) 33.42 Stříbro 13.06.2020
skok vysoký 1.45 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 4.58 h Plzeň 26.01.2020
skok daleký 4.64 Plzeň 02.06.2020
vrh koulí 2kg 06.88 Plzeň 23.05.2019
vrh koulí 3kg 06.66 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 400g 25.21 Domažlice 01.09.2019
hod oštěpem 500g 22.29 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 36.37 Plzeň 09.05.2019
pětiboj 2194 Sušice 21.06.2019
sedmiboj [Zky] 3141 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Plzeň 21.01.2018
60 m 09.43 Plzeň 12.05.2018
150 m 24.28 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 23.58 Domažlice 05.09.2018
300 m 55.29 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 55.61 Plzeň 09.05.2018
800 m 3:19.90 Plzeň 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.15 h Plzeň 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.50 Stříbro 23.06.2018
skok vysoký 1.21 Sušice 13.06.2018
skok daleký 4.29 Plzeň 12.05.2018
skok daleký 4.03 h Plzeň 16.12.2018
hod kriketovým míčkem 27.41 Stříbro 23.06.2018
pětiboj 1397 Stříbro 23.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R08 1 Plzeň 09.2
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FB Plzeň 11.1
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R10 1 Plzeň 11.2
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 13 Plzeň 4.03
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 24 Plzeň 3.66
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 6 Plzeň 12.02
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Domažlice 12.21
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 15 Domažlice 3.69
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 3 Domažlice 23.58
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žkm 17 Stříbro 1397
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Stříbro 27.41
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm 14 Stříbro 3.71
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm/B02 7 Stříbro 3:46.62
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Stříbro 11.50
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B03 4 Stříbro 09.54
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Sušice 11.86
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok vysoký/Žkm 6= Sušice 1.21
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm 21 Stříbro 3.72
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Stříbro 12.30
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žkm Stříbro NM
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Klatovy 11.72
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žkm/F 10 Klatovy 1.21
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm 10 Klatovy 3.75
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 17 Plzeň 1235
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B01 4 Plzeň 09.43
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B01 10 Plzeň 3:19.90
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Plzeň 15.74
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Plzeň 24.04
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 7 Plzeň 4.29
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/Žkm Plzeň NM
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Plzeň 13.42
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B03 6 Plzeň 55.61
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F 13 Praha - Stromovka 3.77
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R02 5 Praha - Stromovka 09.70
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B05 4 Praha - Stromovka 24.28
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B33 5 Praha-Stromovka 09.53
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B36 3 Praha-Stromovka 55.29
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R2 3 Plzeň 09.51
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 1 Plzeň 13.15
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 19 Plzeň 3.52