Karta atleta

Export do excelu
  • Imlaufová Karolína
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Dětské centrum Ostroměř, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Dvůr Králové nad Labem 31.05.2018
60 m 09.89 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
pohár rozhlasu 0689 Lázně Bělohrad 09.05.2018
vrh koulí 2kg 07.07 Trutnov 02.05.2019
skok daleký 4.15 Nové Město nad Metují 23.05.2018
skok daleký 3.70 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.59 Trutnov 26.05.2019
pohár rozhlasu 0272 Ostroměř 14.05.2019
vrh koulí 2kg 07.07 Trutnov 02.05.2019
skok daleký 3.81 Trutnov 26.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 51 Jablonec nad Nisou 3.70
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B07 7 Jablonec nad Nisou 09.89
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žkm/B04 Jaroměř DNS
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žkm/F 20 Jaroměř 3.80
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KF 19 Brno 3.46
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R10 7 Brno 09.87
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) dálka/Žky 33 Nová Paka 3.26
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 60 m/Žky/B06 6 Nová Paka 10.07
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B03 7 Hradec Králové 09.74
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 18 Hradec Králové 3.39
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žkm/R07 5 Dvůr Králové nad Labem 09.48
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) dálka/Žkm/F 27 Dvůr Králové nad Labem 3.59
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (Žďárský Aleš, azdarsky@atletika.cz, 739185700) dálka/Žkm 5 Nové Město nad Metují 4.15
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (Žďárský Aleš, azdarsky@atletika.cz, 739185700) poharR/Žkm 29 Nové Město nad Metují 0343
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (Žďárský Aleš, azdarsky@atletika.cz, 739185700) 60 m/Žkm/B03 3 Nové Město nad Metují 09.52
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žkm/R05 4 Trutnov 09.54
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žkm 15 Trutnov 3.74
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III (Mgr. Miroslav Špicar, Miroslav.Spicar@seznam.cz, 731472251) dálka/Žkm 5 Lázně Bělohrad 3.76
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III (Mgr. Miroslav Špicar, Miroslav.Spicar@seznam.cz, 731472251) poharR/Žkm 17 Lázně Bělohrad 0689
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III (Mgr. Miroslav Špicar, Miroslav.Spicar@seznam.cz, 731472251) 60 m/Žkm/B03 2 Lázně Bělohrad 09.3