Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Ďuláková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Laciga Stanislav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Zlín 25.04.2018
60 m 08.65 h Olomouc 14.02.2020
150 m 21.68 Šumperk 06.10.2019
150 m 21.43 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
800 m 3:09.73 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.08 Zlín 05.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.11 h Olomouc 14.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.33 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.30 Otrokovice 03.05.2018
skok vysoký 1.32 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 4.56 Šumperk 07.10.2018
skok daleký 4.26 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
vrh koulí 2kg 07.11 h Olomouc 19.01.2018
vrh koulí 2kg 06.98 Zlín 18.04.2018
pohár rozhlasu 0881 Otrokovice 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 26.03 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 1793 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.86 Zlín 25.04.2018
60 m 09.01 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
150 m 23.14 Zlín 11.04.2018
150 m 22.31 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 3:12.64 Třinec 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.63 Zlín 19.09.2018
skok vysoký 1.30 Otrokovice 03.05.2018
skok vysoký 1.23 h Zlín 05.12.2018
skok daleký 4.56 Šumperk 07.10.2018
skok daleký 4.26 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
vrh koulí 2kg 07.11 h Olomouc 19.01.2018
vrh koulí 2kg 06.98 Zlín 18.04.2018
pohár rozhlasu 0881 Otrokovice 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 23.40 Zlín 19.09.2018
pětiboj 1433 Třinec 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Ostrava - Vítkovice 4.24
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 4 Ostrava - Vítkovice 09.03
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 5 Ostrava - Vítkovice 22.31
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 11 Ostrava - Vítkovice 4.26
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 6 Ostrava - Vítkovice 09.01
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) skok vysoký/Žkm/F 9 Zlín 1.23
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 9 Šumperk 4.56
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) skok daleký/Žkm/F 20 Blansko 4.11
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) pětiboj/Žkm 22 Zlín 1309
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Zlín 23.40
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) skok daleký/Žkm 6 Zlín 3.92
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 8 Zlín 13.63
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m/Žkm/B04 2 Zlín 09.19
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 800 m/Žkm/B03 7 Zlín 3:26.93
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm/F 6 Otrokovice 4.23
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B01 6 Otrokovice 09.10
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok daleký/Žkm/F Uherské Hradiště 4.45
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žkm/F 20 Uherské Hradiště 1.20
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm Uherské Hradiště 0728
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 20 Třinec 1433
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 20 Třinec 3:12.64
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 19 Třinec 19.36
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 12 Třinec 4.05
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 6 Třinec 13.63
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 6 Třinec 09.03
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 4= Zlín 1.24
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Zlín 4.34
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Zlín 09.19
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žkm 7 Otrokovice 0881
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) skok daleký/Žkm/F Otrokovice 4.67
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) skok vysoký/Žkm/F 4 Otrokovice 1.30
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/B01 3 Zlín 08.86
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm/F Zlín 4.78
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B04 1 Zlín 09.11
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Zlín 06.98
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B04 1 Zlín 23.14
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Zlín 19.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 16 Ostrava - Vítkovice 06.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R9 2 Ostrava 09.13
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B5 4 Ostrava 22.86
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava DNS
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Olomouc 07.11
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB Olomouc 3.69
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R10 1 Olomouc 09.35