Karta atleta

Export do excelu
  • Terezie Táborská
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Halbich Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.81 h Nehvizdy 05.01.2020
60 m 07.85 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 19.11 h Praha - Stromovka 21.02.2020
150 m 18.74 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 40.56 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 40.66 Praha - Děkanka 20.06.2020
600 m 1:41.41 Olomouc 12.06.2018
800 m 2:32.00 Kolín 03.06.2018
800 m 2:48.01 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.85 Zlín 31.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.78 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.92 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.43 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok vysoký 1.51 h Nehvizdy 05.01.2020
skok daleký 5.00 h Bratislava 25.01.2020
skok daleký 4.79 Kolín 20.05.2020
vrh koulí 2kg 09.66 Praha - Jeseniova 24.04.2019
vrh koulí 3kg 08.60 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 09.33 Praha - Jeseniova 01.06.2020
hod oštěpem 500g 22.73 Praha - Děkanka 14.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.11 Praha - Eden 26.04.2019
pohár rozhlasu 2379 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 3058 Zlín 31.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2694 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3969 Praha - Děkanka 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 Kolín 03.06.2018
60 m 08.05 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 19.38 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 19.36 h Praha-Stromovka 01.12.2018
300 m 42.00 h Praha - Stromovka 11.03.2018
300 m 41.76 Hranice 06.10.2018
600 m 1:41.41 Olomouc 12.06.2018
800 m 2:32.00 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.08 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.43 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 4.57 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 08.55 Praha - Jeseniova 23.04.2018
hod kriketovým míčkem 37.83 Kolín 03.06.2018
pohár rozhlasu 1650 Olomouc 12.06.2018
pětiboj 2947 Kolín 03.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 08.05
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 19.36
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R01 2 Hranice 08.13
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FA 6 Hranice 08.27
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Hranice 41.76
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Hranice 19.73
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm Praha - Podvinný mlýn 2940
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B08 1 Praha - Podvinný mlýn 2:34.50
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FD 8 Praha - Podvinný mlýn 36.79
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B16 3 Praha - Podvinný mlýn 10.08
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FD Praha - Podvinný mlýn 4.62
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B16 2 Praha - Podvinný mlýn 08.06
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 19.44
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 08.17
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Jeseniova 20.38
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Jeseniova 08.30
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Jeseniova 08.39
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Praha - Jeseniova 08.50
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 08.14
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 43.42
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žkm Praha-Stromovka 1.43
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Praha-Stromovka 08.33
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 600 m/Žkm/B01 1 Olomouc 1:41.41
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B01 1 Olomouc 08.05
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 4 Olomouc 1650
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 20.37
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R01 1 Praha - Podvinný mlýn 08.10
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FA Praha - Podvinný mlýn 08.24
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 5 Kolín 2947
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Kolín 10.29
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Kolín 37.83
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 1 Kolín 08.00
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 12 Kolín 4.56
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B2 1 Kolín 2:32.00
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 600 m/Žkm/B01 1 Praha - Kotlářka 1:48.68
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Kotlářka 08.13
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žkm Praha - Kotlářka 1497
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Jeseniova 33.47
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 1 Praha - Jeseniova 2:41.92
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B02 1 Praha - Eden 19.38
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B05 1 Praha - Eden 08.14
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Jeseniova 08.29
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žkm 6 Praha - Jeseniova 0761
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm Praha - Eden 2640
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 1 Praha - Eden 08.33
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Praha - Eden 10.37
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden 4.31
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Praha - Eden 31.08
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 2:36.17
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B11 1 Praha - Jeseniova 08.37
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 08.55
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm Vítkov -Jeseniova 0:04:12
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 60 m/Žkm/F Praha - Stromovka 08.12
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 300 m/Žkm/B1 2 Praha - Stromovka 42.00
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha-Strahov 08.26
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 43.35
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Praha-Stromovka 08.24
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 1 Praha-Stromovka 08.25
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 43.34