Karta atleta

Export do excelu
  • Černá Michaela
  • Narozen: 23.2.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.8 Znojmo 17.5.2018
60 m 09.48 Třebíč 28.9.2018
150 m 23.02 Humpolec 23.9.2018
300 m 52.3 Znojmo 12.6.2018
500 m 1:49.4 Znojmo 17.5.2018
800 m 3:06.75 Třebíč 28.9.2018
60 m překážek 12.3 Znojmo 2.10.2018
pohár rozhlasu 0689 Břeclav 22.5.2018
pětiboj 1532 Třebíč 28.9.2018
čtyřboj 1237 Humpolec 23.9.2018
hod oštěpem 400g 08.22 Humpolec 23.9.2018
hod kriketovým míčkem 23.37 Třebíč 28.9.2018
vrh koulí 2kg 06.69 Humpolec 23.9.2018
skok daleký 3.91 Třebíč 28.9.2018
skok vysoký 1.29 Břeclav 22.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.8 Znojmo 17.5.2018
60 m 09.48 Třebíč 28.9.2018
150 m 23.02 Humpolec 23.9.2018
300 m 52.3 Znojmo 12.6.2018
500 m 1:49.4 Znojmo 17.5.2018
800 m 3:06.75 Třebíč 28.9.2018
60 m překážek 12.3 Znojmo 2.10.2018
pohár rozhlasu 0689 Břeclav 22.5.2018
pětiboj 1532 Třebíč 28.9.2018
čtyřboj 1237 Humpolec 23.9.2018
hod oštěpem 400g 08.22 Humpolec 23.9.2018
hod kriketovým míčkem 23.37 Třebíč 28.9.2018
vrh koulí 2kg 06.69 Humpolec 23.9.2018
skok daleký 3.91 Třebíč 28.9.2018
skok vysoký 1.29 Břeclav 22.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) pětiboj/Žkm/F 7 Znojmo 1248
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) 800 m/Žkm 6 Znojmo 3:19.1
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) kriket/Žkm 12 Znojmo 21.55
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) dálka/Žkm 7 Znojmo 3.39
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) 60 m př./Žkm/B02 1 Znojmo 12.3
02.10.2018 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva (TJ Znojmo) 60 m/Žkm/B03 2 Znojmo 09.4
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 21= Třebíč 1532
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B02 6 Třebíč 3:06.75
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B09 1 Třebíč 09.48
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FB 18 Třebíč 23.37
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FB Třebíč 3.91
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B03 2 Třebíč 12.37
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 17 Humpolec 1237
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B07 1 Humpolec 23.02
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 2kg/Žkm/FA 12 Humpolec 06.69
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 400g/Žkm/FA 28 Humpolec 08.22
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žkm/FA 5 Humpolec 1.28
11.09.2018 4. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky/F 8 Znojmo 3.89
11.09.2018 4. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Znojmo 09.0
11.09.2018 4. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žky/B02 4 Znojmo 3:15.8
12.06.2018 3. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Znojmo 52.3
12.06.2018 3. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky 7 Znojmo 4.08
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žkm/B01 5 Břeclav 12.42
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žkm 9 Břeclav 1.25
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský, Kategorie III a IV (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) dálka/Žkm/F 16 Břeclav 3.92
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský, Kategorie III a IV (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) výška/Žkm/F 12 Břeclav 1.29
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský, Kategorie III a IV (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žkm Břeclav 0689
17.05.2018 2. kolo soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky/F 12 Znojmo 1.21
17.05.2018 2. kolo soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 500 m/Žky/B02 9 Znojmo 1:49.4
17.05.2018 2. kolo soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 50 m/Žky/R05 Znojmo 07.8
17.05.2018 2. kolo soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 50 m/Žky/FC 5 Znojmo 08.0
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV děvčata (Iveta Jordánová+ Josef Šoba, jordanova@szsz.cz, 737416008) dálka/Žkm/F 4 Znojmo 3.78
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV děvčata (Iveta Jordánová+ Josef Šoba, jordanova@szsz.cz, 737416008) výška/Žkm/F 9 Znojmo 1.14
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV děvčata (Iveta Jordánová+ Josef Šoba, jordanova@szsz.cz, 737416008) poharR/Žkm Znojmo 0257