Karta atleta

Export do excelu
  • Steindlová Valerie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Michal Krčmář
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 08.71 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 20.42 Praha - Eden 23.05.2019
150 m 20.74 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 29.02 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 44.44 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 52.7 h Praha - Stromovka 01.02.2017
600 m 2:12.65 h Praha-Stromovka 22.12.2016
800 m 2:51.92 Slaný 10.05.2019
800 m 2:59.67 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 10.07 Praha - Jeseniova 17.06.2019
60 m překážek 10.12 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0989 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019
pětiboj 2476 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 37.43 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 2kg 08.86 Praha - Stromovka 14.05.2019
vrh koulí 2kg 07.07 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok daleký 4.32 Stará Boleslav 21.08.2019
skok daleký 4.20 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.33 Praha - Jeseniova 29.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.58 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 08.72 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.42 Praha - Eden 23.05.2019
150 m 20.74 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 29.02 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 44.44 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
800 m 2:51.92 Slaný 10.05.2019
60 m překážek 10.07 Praha - Jeseniova 17.06.2019
60 m překážek 10.12 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0989 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019
pětiboj 2476 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 37.43 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 2kg 08.86 Praha - Stromovka 14.05.2019
skok daleký 4.32 Stará Boleslav 21.08.2019
skok daleký 4.19 h Praha - Juliska 24.01.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Jeseniova 29.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 2kg/Žkm/F 19 Praha-Stromovka 06.45
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Praha-Stromovka 10.58
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žkm/F 6 Praha-Stromovka 4.17
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Praha-Stromovka 08.71
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Praha-Stromovka 2:59.67
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha-Stromovka 10.49
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B9 4 Praha-Stromovka 21.30
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Praha-Stromovka 08.97
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/F 7 Praha-Stromovka 3:01.87
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha-Stromovka 10.82
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm 4 Praha-Stromovka 30.32
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm Praha-Stromovka 4.05
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj/Žkm Praha-Stromovka 2046
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 25 Praha - Podvinný mlýn 1833
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA 9 Praha - Podvinný mlýn 28.55
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 11.17
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 09.08
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B02 8 Praha - Podvinný mlýn 3:10.16
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA Praha - Podvinný mlýn 3.89
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žkm/B01 3 Praha - Přátelství 10.57
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Přátelství 21.91
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B01 Praha - Jeseniova DNS
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) dálka/Žkm Praha - Jeseniova DNS
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B05 3 Praha - Eden 21.36
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 4 Praha-Stromovka 3.95
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha-Stromovka 11.17
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/R02 3 Praha - Podvinný mlýn 11.22
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/FC Praha - Podvinný mlýn 11.07
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R04 4 Praha - Podvinný mlýn 09.01
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 15 Praha - Jeseniova 05.72
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 08.88
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) výška/Žkm 8= Praha - Jeseniova 1.23
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B02 7 Praha - Eden 47.01
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha - Eden 10.79
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/F2 Praha - Děkanka 21.15
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/F1 Praha - Děkanka 08.81
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm Vítkov -Jeseniova DNS
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B3 1 Praha-Strahov 08.87
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 12 Praha-Strahov 3.97
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 6 Praha-Stromovka 09.08
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 6 Praha-Stromovka 10.99
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 4 Praha-Stromovka 09.10
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B8 5 Praha-Stromovka 22.03
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 3 Praha-Stromovka 11.01
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B27 2 Praha-Stromovka 09.03
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žkm/B5 1 Praha - Juliska 11.17
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) dálka/Žkm/F2 Praha - Juliska 4.07
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 3 Praha - Stromovka 09.02
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 Praha - Stromovka DNS
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 5 Praha - Stromovka 22.36
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B14 Praha - Stromovka DNS