Karta atleta

Export do excelu
  • Magdalena Kolínková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.1 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
60 m 09.29 Plzeň 07.05.2019
60 m 09.35 h Plzeň 26.01.2020
150 m 22.82 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 23.16 Plzeň 02.06.2020
300 m 51.19 Sušice 13.06.2019
600 m 2:49.04 Plzeň 14.09.2017
800 m 3:09.01 Plzeň 26.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.76 Plzeň 15.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.00 h Plzeň 21.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.10 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 20.80 Plzeň 20.06.2020
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.48 Plzeň 02.06.2020
skok daleký 4.96 h Praha - Stromovka 16.02.2020
skok daleký 4.03 Plzeň 02.06.2020
vrh koulí 2kg 06.82 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 3kg 06.07 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 400g 21.01 Domažlice 01.09.2019
hod oštěpem 500g 20.27 Klatovy 25.06.2020
hod kriketovým míčkem 31.24 Plzeň 09.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.87 h Praha - Strahov 11.03.2017
pětiboj 1659 Plzeň 09.05.2019
sedmiboj [Zky] 2261 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.33 h Plzeň 11.02.2018
60 m 10.39 Plzeň 12.05.2018
150 m 26.20 Stříbro 03.06.2018
300 m 56.86 Sušice 13.06.2018
800 m 3:28.85 Plzeň 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.43 h Plzeň 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.51 Domažlice 05.09.2018
skok vysoký 1.26 Plzeň 09.05.2018
skok daleký 3.58 Plzeň 12.05.2018
skok daleký 3.73 h Plzeň 16.12.2018
hod kriketovým míčkem 23.23 Plzeň 12.05.2018
pětiboj 0987 Plzeň 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R06 4 Plzeň 09.6
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 1 Plzeň 12.4
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 21 Plzeň 3.73
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 6 Plzeň 12.83
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žkm Plzeň NM
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Domažlice 12.51
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 4 Domažlice 26.31
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 9 Domažlice 1.21
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 300 m/Žkm/B03 2 Sušice 56.86
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R04 6 Sušice 10.47
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok vysoký/Žkm 9= Sušice 1.11
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žkm 12= Stříbro 1.26
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B6 6 Stříbro 26.20
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 150 m/Žkm/B02 5 Klatovy 26.16
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žkm/F 6= Klatovy 1.21
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm 23 Klatovy 3.16
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 20 Plzeň 0987
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Plzeň 23.23
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 18 Plzeň 3.58
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B03 8 Plzeň 10.39
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Plzeň 13.41
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B02 9 Plzeň 3:28.85
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/Žkm 6 Plzeň 1.26
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm 21 Plzeň 3.32
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Plzeň 12.80
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm 21 Plzeň 3.10
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B06 3 Plzeň 10.33
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R2 4 Plzeň 10.62
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R5 3 Plzeň 13.43
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 25 Plzeň 3.34