Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Křížová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: Dvořák Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Břeclav 16.06.2021
60 m 08.05 h Ostrava 24.02.2022
100 m 12.75 Opava 14.05.2022
150 m 19.47 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 18.64 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
200 m 27.43 Brno 19.08.2019
200 m 25.78 h Ostrava 24.02.2022
300 m 41.65 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 39.88 Třinec 20.09.2020
400 m 57.47 h Ostrava 19.02.2022
400 m 56.98 Vyškov 07.05.2022
500 m 1:25.03 Brno 15.07.2019
600 m 1:45.1 ASK Blansko 09.05.2018
600 m 1:57.9 h Brno-Nový Lískovec 11.01.2019
800 m 2:28.98 Břeclav 27.05.2018
800 m 2:27.08 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 4.82 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 4.71 Brno 13.07.2020
vrh koulí 2kg 08.65 Brno 05.08.2019
pohár rozhlasu 1499 Břeclav 17.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.86 h Ostrava 20.02.2018
60 m 08.63 Brno 14.06.2018
150 m 20.87 Blansko 30.09.2018
150 m 20.12 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 44.29 Blansko 25.04.2018
600 m 2:00.8 h Brno-Nový Lískovec 12.01.2018
600 m 1:45.1 ASK Blansko 09.05.2018
800 m 2:28.98 Břeclav 27.05.2018
800 m 2:27.08 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 3.90 h Brno-Nový Lískovec 12.01.2018
skok daleký 4.32 Brno 14.06.2018
pohár rozhlasu 1412 ASK Blansko 09.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:27.08
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 20.12
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 2:30.93
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B01 4 Blansko 2:32.32
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B02 2 Blansko 20.87
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žkm/B01 1 Břeclav 44.99
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm/F01 11 Břeclav 4.04
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm/F 4 Brno 4.32
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B01 3 Brno 08.63
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/F 4 Břeclav 08.66
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R02 2 Břeclav 08.75
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žkm Břeclav 2:28.98
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B01 2 Blansko 2:31.98
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) skok daleký/Žkm/F 7 Blansko 3.93
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Josef Jalový, jalovy@zstgm.cz) 600 m/Žkm ASK Blansko 1:45.1
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Josef Jalový, jalovy@zstgm.cz) 60 m/Žkm ASK Blansko 08.4
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Josef Jalový, jalovy@zstgm.cz) pohár rozhlasu/Žkm ASK Blansko 1412
25.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 300 m/Žkm/B02 1 Blansko 44.29
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žkm/B01 2 Brno 2:31.62
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm/F 15 Brno 3.96
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B09 1 Brno 08.80
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žkm 31 Dolní Dobrouč 08:35
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 800 m/Žkm/F Praha - Stromovka 2:32.01
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 29 Ostrava 3.58
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 1 Ostrava 08.86
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B2 1 Ostrava 2:36.64
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R 5 Brno-Nový Lískovec 09.28
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm Brno-Nový Lískovec 2:00.8
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm 4 Brno-Nový Lískovec 3.90