Karta atleta

Export do excelu
  • Linda Klabzubová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Vopršálek Radek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 08.41 Vlašim 26.06.2020
100 m 13.85 Stará Boleslav 30.08.2020
150 m 21.03 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 20.57 Stará Boleslav 23.09.2020
300 m 46.29 Stará Boleslav 17.04.2019
800 m 3:09.70 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.27 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.05 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 4.52 Čelákovice 01.06.2020
pohár rozhlasu 0600 Stará Boleslav 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.54 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 1408 Stará Boleslav 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 09.01 Kolín 12.05.2018
100 m 14.83 Stará Boleslav 12.09.2018
150 m 22.60 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 22.41 Vlašim 10.06.2018
300 m 47.60 Vlašim 01.06.2018
800 m 3:09.70 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.27 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.42 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.96 h Český Brod 24.11.2018
pohár rozhlasu 0600 Stará Boleslav 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 26.35 Kolín 12.05.2018
pětiboj 1347 Kolín 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 3= Český Brod 08.7
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 13 Český Brod 3.96
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žkm/R06 4 Kutná Hora 09.25
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B02 6 Kutná Hora 22.70
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 14.83
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B1 2 Stará Boleslav 51.49
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žkm/F 24 Čáslav 3.06
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Čáslav 22.65
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B03 4 Vlašim 22.41
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R03 3 Vlašim 09.01
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/FA 6 Vlašim 08.81
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žkm/B04 2 Vlašim 47.60
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R06 1 Vlašim 08.79
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Stará Boleslav 21.45
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B04 1 Stará Boleslav 08.88
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 45 Kolín 1347
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 8 Kolín 3:09.70
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Kolín 26.35
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 6 Kolín 14.27
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 30 Kolín 3.42
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 3 Kolín 09.01
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok daleký/Žkm 11 Stará Boleslav 3.39
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) 60 m/Žkm Stará Boleslav 08.87
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žkm Stará Boleslav 0600
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B14 1 Praha - Strahov 22.60
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R03 2 Praha - Strahov 09.08
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/FB 6 Praha - Strahov 09.02