Karta atleta

Export do excelu
  • Irajnová Leontýna
  • Narozen: 8.3.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 05.50 Brno – ZŠ Horníkova 11.5.2018
60 m 09.80 Šumperk 7.10.2018
pohár rozhlasu 0601 Moravská Slávie Brno 10.5.2018
hod oštěpem 400g 12.14 Břeclav 20.9.2018
hod kriketovým míčkem 22.00 Moravská Slávie Brno 10.5.2018
vrh koulí 2kg 08.43 Šumperk 7.10.2018
hod raketkou 17.12 Brno – ZŠ Horníkova 18.5.2018
skok vysoký 1.10 h Brno - ZŠ Horníkova 10.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
30 m 05.50 Brno – ZŠ Horníkova 11.5.2018
60 m 09.80 Šumperk 7.10.2018
pohár rozhlasu 0601 Moravská Slávie Brno 10.5.2018
hod oštěpem 400g 12.14 Břeclav 20.9.2018
hod kriketovým míčkem 22.00 Moravská Slávie Brno 10.5.2018
vrh koulí 2kg 08.43 Šumperk 7.10.2018
hod raketkou 17.12 Brno – ZŠ Horníkova 18.5.2018
skok vysoký 1.10 h Brno - ZŠ Horníkova 10.12.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2018 Nominační závod na Vánoční laťku Hády (JAC Brno) výška/Žky 13= Brno - ZŠ Horníkova 1.10
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B06 5 Šumperk 09.80
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 16 Šumperk 08.43
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 400g/Žkm/F 21 Břeclav 12.14
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) kriket/Žkm/F 24 Břeclav 20.10
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm/F 13 Břeclav 07.67
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F 4 Brno 08.15
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) kriket/Žkm/F 10 Brno 19.76
18.05.2018 Netradiční závody oddílu JAC Brno 2.díl (JAC Brno) raketka/Žkm 5 Brno – ZŠ Horníkova 17.12
11.05.2018 Netradiční závody oddílu JAC Brno 1.díl (JAC Brno) 30 m/Žkm/B 2 Brno – ZŠ Horníkova 05.50
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm/F Blansko DNS
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) kriket/Žkm 14 Moravská Slávie Brno 22.00
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) 60 m/Žkm Moravská Slávie Brno 09.2
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) poharR/Žkm Moravská Slávie Brno 0601
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) poharR/Žkm Mokrá 0435
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) 60 m/Žkm Mokrá 09.3
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) koule 2kg/Žkm Brno-Horníkova 07.80