Karta atleta

Export do excelu
  • Pavla Fišková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.45 h Kladno 18.03.2018
60 m 09.23 Vlašim 10.06.2018
60 m 09.14 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 22.62 Vlašim 10.06.2018
300 m 53.41 Kladno 01.06.2018
300 m 50.49 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 3:08.92 Slaný 14.05.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 10.21 h Kladno 18.03.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.66 Slaný 21.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.95 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 3.67 h Kladno 18.03.2018
skok daleký 4.28 Slaný 21.06.2019
vrh koulí 2kg 05.70 h Kladno 18.03.2018
hod oštěpem 400g 15.90 Slaný 04.10.2018
hod kriketovým míčkem 23.90 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1594 Slaný 11.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.45 h Kladno 18.03.2018
60 m 09.23 Vlašim 10.06.2018
150 m 22.62 Vlašim 10.06.2018
300 m 53.41 Kladno 01.06.2018
800 m 3:09.77 Slaný 11.05.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 10.21 h Kladno 18.03.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.46 Vlašim 10.06.2018
skok daleký 3.67 h Kladno 18.03.2018
skok daleký 4.04 Kladno 04.09.2018
vrh koulí 2kg 05.70 h Kladno 18.03.2018
hod oštěpem 400g 15.90 Slaný 04.10.2018
hod kriketovým míčkem 23.90 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1594 Slaný 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2018 Klubové závody ŠSK Slaný - žactvo a přípravka (ŠSK Slaný) skok daleký/Žkm Slaný 4.04
04.10.2018 Klubové závody ŠSK Slaný - žactvo a přípravka (ŠSK Slaný) hod oštěpem 400g/Žkm Slaný 15.90
04.10.2018 Klubové závody ŠSK Slaný - žactvo a přípravka (ŠSK Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 5 Slaný 14.0
04.10.2018 Klubové závody ŠSK Slaný - žactvo a přípravka (ŠSK Slaný) 60 m/Žkm 3= Slaný 09.3
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 5 Kladno 4.04
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Kladno 11.27
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R06 3 Kladno 09.42
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R05 4 Vlašim 09.23
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B14 3 Vlašim 22.62
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Vlašim 11.46
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R07 3 Kladno 09.49
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B03 5 Kladno 53.41
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Kladno 11.76
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 18 Slaný 09.39
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 23 Slaný 3:09.77
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B 9 Slaný 11.74
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 32 Slaný 23.90
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 23= Slaný 3.78
18.03.2018 Halový přebor ŠSK Slaný v atletice (ŠSK Slaný) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Kladno 10.21
18.03.2018 Halový přebor ŠSK Slaný v atletice (ŠSK Slaný) 50 m/Žkm Kladno 08.45
18.03.2018 Halový přebor ŠSK Slaný v atletice (ŠSK Slaný) skok daleký/Žkm Kladno 3.67
18.03.2018 Halový přebor ŠSK Slaný v atletice (ŠSK Slaný) vrh koulí 2kg/Žkm Kladno 05.70