Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Nosková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.3 Praha - Jeseniova 22.10.2019
150 m 23.74 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 24.15 h Praha - Stromovka 09.01.2019
600 m 2:11.49 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 3:02.1 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.9 Praha - Jeseniova 22.10.2019
skok vysoký 1.18 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 3.98 Praha - Jeseniova 22.10.2019
skok daleký 3.89 h Praha - Stromovka 15.01.2020
vrh koulí 2kg 10.25 h Praha - Strahov 27.02.2019
vrh koulí 2kg 09.95 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
vrh koulí 3kg 08.01 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 3kg 08.59 Praha - Přátelství 07.09.2020
hod diskem 0,75kg 26.68 Praha - Eden 12.09.2020
hod kladivem 3kg 21.13 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod oštěpem 400g 28.39 Praha - Eden 03.05.2019
hod oštěpem 500g 30.67 Praha - Eden 12.09.2020
hod kriketovým míčkem 45.08 Praha - Podvinný Mlýn 10.06.2019
pohár rozhlasu 0417 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1731 Praha - Jeseniova 22.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.49 Praha-Stromovka 21.06.2018
150 m 23.74 Praha - Eden 11.05.2018
600 m 2:11.49 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 3:02.1 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.3 Praha - Jeseniova 11.10.2018
skok vysoký 1.18 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 3.66 Praha - Jeseniova 11.10.2018
vrh koulí 2kg 07.75 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 2kg 09.11 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod oštěpem 400g 21.25 Praha - Jeseniova 03.09.2018
pohár rozhlasu 0394 Olomouc 12.06.2018
hod kriketovým míčkem 43.55 Praha - Jeseniova 11.09.2018
pětiboj 1661 Praha - Jeseniova 11.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 6 Praha - Jeseniova 1661
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 3:02.1
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Jeseniova 41.99
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 12 Praha - Jeseniova 3.66
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Praha - Jeseniova 12.3
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Jeseniova 09.5
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha - Eden 42.11
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Jeseniova 43.55
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) hod oštěpem 400g/Žkm/F Praha - Jeseniova 21.25
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 09.11
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žkm 8= Praha-Stromovka 1.18
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Praha-Stromovka 09.49
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Olomouc 43.17
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 51 Olomouc 0394
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9 Praha - Podvinný mlýn 36.12
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 15 Praha - Podvinný mlýn 08.18
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 08.76
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Praha - Kotlářka 37.48
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žkm Praha - Kotlářka 0000
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Jeseniova 40.96
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 Praha - Jeseniova DNS
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B06 5 Praha - Eden 23.74
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Jeseniova 38.90
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žkm 23 Praha - Jeseniova 0342
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B02 5 Praha - Jeseniova 2:11.49
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 35 Vítkov -Jeseniova 0:05:05
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 16 Praha-Strahov 07.07
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 17 Praha-Stromovka 07.75
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 32 Praha-Stromovka 07.02
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B32 Praha-Stromovka DNS