Karta atleta

Export do excelu
  • Grygarová Tereza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 Praha - Kotlářka 23.05.2019
150 m 23.56 Praha - Pekařka 25.09.2018
600 m 2:15.44 Praha - Jitřní 11.05.2018
800 m 2:56.74 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m překážek 10.66 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
60 m překážek 11.58 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0502 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1677 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 30.37 Praha - Eden 26.04.2019
skok daleký 2.98 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.39 Praha - Kotlářka 23.05.2019
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 27.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 Praha - Kotlářka 23.05.2019
800 m 2:56.74 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m překážek 10.66 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
60 m překážek 11.58 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0502 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1677 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 30.37 Praha - Eden 26.04.2019
skok daleký 3.78 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok vysoký 1.39 Praha - Kotlářka 23.05.2019
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 27.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 60 Praha - Podvinný mlýn 1296
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA 10 Praha - Podvinný mlýn 27.70
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 3:03.53
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA 19 Praha - Podvinný mlýn 2.98
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 09.68
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 13.07
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Pekařka 23.56
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) výška/Žkm 7= Praha - Pekařka 1.23
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B02 4 Praha - Děkanka 12.71
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Žkm 14= Praha - Děkanka 1.12
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B03 3 Praha - Eden 12.36
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 10 Praha - Eden 3.52
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výška/Žkm 25 Olomouc 1.14
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žkm 60 Olomouc 0000
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žkm/B02 Praha - Juliska DNS
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) koule 2kg/Žkm Praha - Juliska DNS
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žkm 12= Praha - Kotlářka 1.23
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm Praha - Kotlářka 0000
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm/B04 6 Praha - Juliska 09.84
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) výška/Žkm 6 Praha - Juliska 1.22
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV chlapci III dívky (Janouškovec Kamil, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) 600 m/Žkm 7 Praha - Jitřní 2:15.44
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV chlapci III dívky (Janouškovec Kamil, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) poharR/Žkm Praha - Jitřní 0000
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV chlapci III dívky (Janouškovec Kamil, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) poharR/Žkm Praha - Jitřní 0332
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV chlapci III dívky (Janouškovec Kamil, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) 60 m/Žkm Praha - Jitřní 10.02
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B4 8 Praha-Stromovka 12.95
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žkm 14 Praha-Stromovka 1.21