Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Zimová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.12 Brno 10.09.2018
150 m 24.84 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 24.32 Kladno 17.05.2019
800 m 2:59.01 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.87 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.27 Vlašim 10.06.2018
skok vysoký 1.10 Kladno 01.06.2018
skok daleký 3.46 Slaný 10.05.2019
hod oštěpem 400g 23.20 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.79 Slaný 21.05.2019
pohár rozhlasu 0365 Slaný 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.12 Brno 10.09.2018
150 m 24.84 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:59.01 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.87 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.27 Vlašim 10.06.2018
skok vysoký 1.10 Kladno 01.06.2018
skok daleký 3.43 Beroun 13.10.2018
hod oštěpem 400g 18.60 Kladno 04.09.2018
hod kriketovým míčkem 38.86 Beroun 10.05.2018
pohár rozhlasu 0341 Beroun 10.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) pětiboj/Žkm/F 6 Beroun 1394
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm 9 Beroun 3.43
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Beroun 36.77
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 5= Beroun 12.7
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žkm Beroun 3:04.8
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm 10 Beroun 09.9
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 4 Kutná Hora 13.47
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) hod oštěpem 400g/Žkm 19 Kutná Hora 15.10
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R13 6 Brno 10.12
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KC 18 Brno 28.84
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F4 10 Brno 3:02.03
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 14 Kladno 18.60
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 6 Kladno 13.44
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Kladno 34.25
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Kladno 13.23
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 5 Vlašim 13.27
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B02 8 Vlašim 2:59.01
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Vlašim 34.73
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 17= Kladno 1.10
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Kladno 13.36
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10= Beroun 36.41
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Beroun 13.43
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 37 Slaný 10.21
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 25 Slaný 3:10.11
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B 31 Slaný 13.58
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Slaný 32.50
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 35 Slaný 3.21
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žkm/F Beroun 0341
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Beroun 38.86
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B25 3 Praha - Strahov 24.84
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 4 Praha - Strahov 12.87