Karta atleta

Export do excelu
  • Kučerová Lenka
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Petr Dubský
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.83 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m 09.85 h Nehvizdy 27.1.2019
150 m 23.69 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 24.08 h Praha - Strahov 27.2.2019
300 m 54.17 h Praha - Strahov 27.2.2019
600 m 2:02.91 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 3:02.20 Praha - Přátelství 10.9.2019
800 m 3:08.30 h Praha - Stromovka 10.1.2018
60 m překážek 13.28 Praha - Radotín 20.5.2018
60 m překážek 13.04 h Nehvizdy 27.1.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 1110 Praha - Radotín 20.5.2018
hod kriketovým míčkem 29.55 Praha - Vokovice 18.6.2019
vrh koulí 2kg 07.03 Praha - Přátelství 10.9.2019
skok daleký 3.45 Praha - Děkanka 31.5.2018
skok vysoký 1.06 Praha - Juliska 13.5.2019
skok vysoký 1.12 h Nehvizdy 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.53 Praha - Juliska 13.5.2019
60 m 09.85 h Nehvizdy 27.1.2019
150 m 23.69 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 24.08 h Praha - Strahov 27.2.2019
300 m 54.17 h Praha - Strahov 27.2.2019
600 m 2:02.91 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 3:02.20 Praha - Přátelství 10.9.2019
60 m překážek 13.04 h Nehvizdy 27.1.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.55 Praha - Vokovice 18.6.2019
vrh koulí 2kg 07.03 Praha - Přátelství 10.9.2019
skok daleký 3.48 Praha - Jeseniova 4.9.2019
skok vysoký 1.06 Praha - Juliska 13.5.2019
skok vysoký 1.12 h Nehvizdy 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 78 Praha - Podvinný mlýn 1044
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FC 19 Praha - Podvinný mlýn 21.90
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B12 3 Praha - Podvinný mlýn 13.36
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B05 8 Praha - Podvinný mlýn 3:20.79
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FC 21 Praha - Podvinný mlýn 3.08
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B12 4 Praha - Podvinný mlýn 09.83
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm Praha - Přátelství NM
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/B03 5 Praha - Přátelství 3:21.04
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) kriket/Žkm 15 Praha - Radotín 25.63
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Radotín 3:12.26
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B03 6 Praha - Děkanka 14.52
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 16 Praha - Děkanka 3.45
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 18 Praha - Radotín 1110
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) kriket/Žkm 25 Praha - Radotín 16.12
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) dálka/Žkm 16 Praha - Radotín 3.41
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B03 3 Praha - Radotín 13.28
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B03 4 Praha - Radotín 09.76
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B02 10 Praha - Radotín 3:14.64
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 150 m/Žkm/B04 4 Praha - Vokovice 24.84
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) koule 2kg/Žkm 4 Praha - Vokovice 06.81
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B8 3 Praha-Stromovka 13.48
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B30 2 Praha-Stromovka 09.86
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 8 Praha - Stromovka 10.06
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B5 6 Praha - Stromovka 3:08.30