Karta atleta

Export do excelu
  • Stejskalová Tína
  • Narozen: 9.5.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.08 Tábor 27.5.2017
50 m 08.11 h České Budějovice 24.2.2018
60 m 08.95 Nová Včelnice 12.5.2018
60 m 09.01 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 22.43 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
150 m 22.24 h Praha-Stromovka 1.12.2018
300 m 48.70 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
300 m 64.44 h České Budějovice 12.11.2016
600 m 1:59.52 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
800 m 2:40.89 Písek 3.6.2018
800 m 2:56.81 h Praha - Strahov 28.1.2017
60 m překážek 12.91 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
60 m překážek 13.14 h Praha - Strahov 12.2.2017
pětiboj 1689 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 1193 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod diskem 0,75kg 11.11 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.6.2018
hod oštěpem 400g 21.99 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
hod oštěpem 500g 14.22 České Budějovice - Čtyři Dvory 20.9.2018
hod kriketovým míčkem 28.47 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod plným míčem 1kg 08.51 České Budějovice 8.10.2017
vrh koulí 2kg 07.82 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
vrh koulí 2kg 06.92 h Praha - Strahov 12.2.2017
skok daleký 4.14 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
skok vysoký 1.23 České Budějovice - Čtyři Dvory 17.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.11 h České Budějovice 24.2.2018
60 m 08.95 Nová Včelnice 12.5.2018
60 m 09.01 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 22.43 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
150 m 22.24 h Praha-Stromovka 1.12.2018
300 m 48.70 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
800 m 2:40.89 Písek 3.6.2018
60 m překážek 12.91 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj 1689 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
hod diskem 0,75kg 11.11 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.6.2018
hod oštěpem 400g 21.99 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
hod oštěpem 500g 14.22 České Budějovice - Čtyři Dvory 20.9.2018
hod kriketovým míčkem 28.47 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
vrh koulí 2kg 07.82 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
skok daleký 4.14 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
skok vysoký 1.23 České Budějovice - Čtyři Dvory 17.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 6 Praha-Stromovka 09.01
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B14 3 Praha-Stromovka 22.24
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žkm/F 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 1.14
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 07.82
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B01 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 12.91
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/Žkm 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 1689
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 3:04.97
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B01 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.30
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 16 Veselí nad Lužnicí 1457
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Veselí nad Lužnicí 09.76
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 4 Veselí nad Lužnicí 2:58.27
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žkm/F 9 Veselí nad Lužnicí 3.80
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/Žkm/F 20 Veselí nad Lužnicí 28.47
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m př./Žkm/B01 5 Veselí nad Lužnicí 13.40
20.09.2018 Oddílové závody mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) oštěp 500g/Žkm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 14.22
20.09.2018 Oddílové závody mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) koule 2kg/Žkm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 07.30
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) výška/Žkm/F 5 Nová Včelnice 1.19
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm/F 13 Nová Včelnice 3.97
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 15 Nová Včelnice 17.01
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/F 10 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:55.62
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žky 20 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.74
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B08 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 23.13
14.06.2018 Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 07.06
14.06.2018 Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) disk 0,75kg/Žkm 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.11
14.06.2018 Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) oštěp 400g/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 19.10
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) výška/Žkm 8 Nová Včelnice 1.22
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm 13 Nová Včelnice 3.81
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/Žkm/B01 Nová Včelnice DNS
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Žky/F 21 Písek 4.03
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Žky/B 5 Písek 2:40.89
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žkm/B04 1 Veselí nad Lužnicí 22.43
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 800 m/Žkm/F 7 Veselí nad Lužnicí 2:45.06
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) oštěp 400g/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 21.99
17.05.2018 Atletický podvečer - oddílové závody mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) výška/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 1.23
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) výška/Žkm 7= České Budějovice - Čtyři Dvory 1.18
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) dálka/Žkm 9 České Budějovice - Čtyři Dvory 4.14
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žkm/B04 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 48.70
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Nová Včelnice 08.95
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žky/B02 2 Nová Včelnice 49.62
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žkm/B01 5 Brno 2:53.58
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 13 Brno 4.01
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B08 2 Brno 09.35
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žkm 9 České Budějovice 08.30
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žkm 7 České Budějovice 09.41
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žkm 4 České Budějovice 08.11
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žkm 4 České Budějovice 09.55