Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Zvoníková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Dudáš Ondřej, Prajsner Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.49 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 09.53 Kolín 10.05.2019
800 m 2:53.77 Kolín 04.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.51 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.46 Kolín 10.05.2019
vrh koulí 2kg 08.28 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 08.72 Kutná Hora 06.09.2019
vrh koulí 3kg 09.38 Beroun 12.09.2020
hod diskem 0,75kg 31.44 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
hod diskem 1kg 27.62 Kolín 07.05.2022
hod oštěpem 400g 25.34 Kutná Hora 06.09.2019
hod oštěpem 500g 34.77 Kolín 07.05.2022
hod kriketovým míčkem 38.45 Kutná Hora 05.05.2019
pětiboj 1503 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 0968 Kolín 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.68 Kolín 07.09.2018
60 m 09.70 h Nymburk 02.12.2018
800 m 2:53.77 Kolín 04.06.2018
skok daleký 3.24 Kolín 18.09.2018
vrh koulí 2kg 08.02 Kutná Hora 16.09.2018
vrh koulí 2kg 07.62 h Nymburk 02.12.2018
hod oštěpem 400g 22.96 Kolín 07.09.2018
hod kriketovým míčkem 36.23 Kolín 18.09.2018
čtyřboj 0968 Kolín 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Nymburk 07.62
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R03 2 Nymburk 09.70
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žkm 7 Kolín 0968
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm 7 Kolín 09.35
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm 8 Kolín 3:55.12
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 36.23
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 11 Kolín 3.24
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Kutná Hora 08.02
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) hod oštěpem 400g/Žkm 17 Kutná Hora 16.53
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 400g/Žkm 9 Kolín 22.96
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R06 2 Kolín 09.68
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 5 Kolín 2:53.77
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Vlašim 19.11
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm 12 Vlašim 07.09