Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Kuřilová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.53 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m 08.23 Třinec 17.06.2021
150 m 20.69 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.25 Třinec 17.06.2021
300 m 41.73 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
500 m 1:26.8 Frýdek-Místek 21.05.2021
600 m 1:54.0 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 3:08.51 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:49.10 Brno 11.09.2019
1 anglická míle 6:29.4 Frýdek-Místek 23.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 14.18 Frýdek-Místek 25.04.2018
skok vysoký 1.15 Frýdek-Místek 12.06.2017
skok daleký 3.72 Frýdek-Místek 17.06.2019
hod oštěpem 400g 10.19 Frýdek-Místek 01.08.2018
hod kriketovým míčkem 22.28 Opava 23.05.2019
pětiboj 1338 Frýdek-Místek 25.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 h Ostrava 21.01.2018
60 m 08.87 Frýdek-Místek 06.09.2018
150 m 22.07 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.76 Třinec 24.05.2018
300 m 49.16 Třinec 24.05.2018
500 m 1:39.3 Frýdek-Místek 23.05.2018
600 m 2:04.4 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 3:08.51 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 3:05.14 Frýdek-Místek 25.04.2018
1 anglická míle 6:40.3 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.18 Frýdek-Místek 25.04.2018
skok daleký 3.52 Frýdek-Místek 25.04.2018
hod oštěpem 400g 10.19 Frýdek-Místek 01.08.2018
hod kriketovým míčkem 19.05 Frýdek-Místek 25.04.2018
pětiboj 1338 Frýdek-Místek 25.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2018 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 anglická míle/Žkm 11 Frýdek-Místek 6:40.3
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Frýdek-Místek 08.87
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Frýdek-Místek 22.29
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B03 4 Frýdek-Místek 51.93
01.08.2018 Frýdecká prázdninová středa I (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 400g/Žkm 9 Frýdek-Místek 10.19
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 8 Frýdek-Místek 09.26
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 5 Frýdek-Místek 22.50
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 6 Frýdek-Místek 50.66
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 7 Třinec 54.13
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 6 Třinec 49.16
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B01 5 Třinec 21.76
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 8 Třinec 08.95
23.05.2018 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 10 Frýdek-Místek 1:39.3
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B01 2 Opava 21.94
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B02 2 Opava 08.70
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B04 2 Opava 49.73
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 15 Frýdek-Místek 3:07.33
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 08.93
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm 14 Frýdek-Místek 1338
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F Frýdek-Místek 08.98
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 13 Frýdek-Místek 3:05.14
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 21 Frýdek-Místek 14.18
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Frýdek-Místek 19.05
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 17 Frýdek-Místek 3.52
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/B01 13 Frýdek-Místek 3:05.46
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žkm 11 Frýdek-Místek 2:04.4
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R6 4 Ostrava - Vítkovice 09.26
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B2 8 Ostrava - Vítkovice 3:08.51
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R15 1 Ostrava 09.01
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B12 1 Ostrava 22.07