Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Stryková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Válka Ivan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.46 Ostrava 01.06.2020
100 m 15.76 Ostrava 01.06.2020
150 m 23.04 Opava 13.06.2020
200 m 31.82 Ostrava 01.06.2020
800 m 2:44.54 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:49.44 Opava 13.06.2020
1500 m 6:24.57 Šumperk 07.10.2018
1500 m 6:06.64 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 20.03 Ostrava - Poruba 05.05.2019
skok daleký 2.85 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 28.83 Ostrava - Poruba 05.05.2019
pětiboj 0776 Ostrava - Poruba 05.05.2019
sprintérský trojboj 1173 Ostrava 01.06.2020
Přespolní běh 0:03:30 Poruba - Porubská 21.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.25 Třinec 24.05.2018
800 m 3:06.08 Třinec 24.05.2018
1500 m 6:24.57 Šumperk 07.10.2018
1500 m 6:06.64 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 20.74 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok daleký 2.85 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 26.10 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 0730 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 7 Ostrava - Vítkovice 6:06.64
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žkm/F 12 Šumperk 6:24.57
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm 9 Frýdek-Místek 6:49.33
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B07 6 Frýdek-Místek 10.56
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm/F 8 Frýdek-Místek 7:20.21
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 14 Třinec 3:06.08
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B07 2 Třinec 10.25
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B1 17 Opava 3:06.43
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B09 4 Opava 10.34
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B06 7 Frýdek-Místek 10.71
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 23 Frýdek-Místek 3:23.55
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 51 Ostrava- Vítkovice 0730
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B08 7 Ostrava- Vítkovice 10.51
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 8 Ostrava- Vítkovice 20.74
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 26 Ostrava- Vítkovice 26.10
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava- Vítkovice 2.85
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B03 15 Ostrava- Vítkovice 3:17.93