Karta atleta

Export do excelu
  • Kalendová Teodora
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petra Táborská
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Kolín 10.05.2019
60 m 08.65 h Praha - Strahov 27.02.2019
150 m 20.68 Praha - Eden 14.05.2019
150 m 21.13 h Praha - Strahov 27.02.2019
300 m 44.43 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 46.54 h Praha - Stromovka 27.01.2019
600 m 1:55.82 h Praha-Stromovka 01.12.2018
800 m 2:44.91 Kolín 10.05.2019
60 m překážek 10.98 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.05.2018
pětiboj 2437 Kolín 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.07 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 2kg 10.54 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
skok daleký 4.33 Brno 09.09.2019
skok daleký 4.00 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.34 Praha - Hostivař 29.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Kolín 10.05.2019
60 m 08.65 h Praha - Strahov 27.02.2019
150 m 20.68 Praha - Eden 14.05.2019
150 m 21.13 h Praha - Strahov 27.02.2019
300 m 44.43 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 46.54 h Praha - Stromovka 27.01.2019
800 m 2:44.91 Kolín 10.05.2019
60 m překážek 10.98 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2437 Kolín 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.07 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 2kg 10.54 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
skok daleký 4.33 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.34 Praha - Hostivař 29.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 1 Praha-Stromovka 08.65
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B1 8 Praha-Stromovka 1:55.82
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B02 4 Praha - Eden 21.61
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 5 Praha - Eden 08.83
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 21.47
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Eden 08.88
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 46.70
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B03 3 Praha - Podvinný mlýn 21.88
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Praha - Vokovice 11.74
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) dálka/Žkm 4 Praha - Vokovice 3.91
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) dálka/Žkm 12 Praha - Kotlářka 3.97
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm Praha - Kotlářka 0000
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Kotlářka 08.80
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Pekařka 21.90
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) koule 2kg/Žkm 5 Praha - Pekařka 08.12
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B05 5 Praha - Eden 21.56
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B04 2 Praha - Eden 48.83
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 21 Praha - Eden 1948
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Eden 08.82
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 9 Praha - Eden 3:01.26
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B02 3 Praha - Eden 11.46
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 21= Praha - Eden 3.70
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 16 Praha - Eden 33.42
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B04 Praha - Jeseniova DNS
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 11.75
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B1 6 Praha-Strahov 09.01
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 10 Praha-Strahov 4.00
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B3 4 Praha-Stromovka 22.11
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B1 8 Praha-Stromovka 08.96