Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Kárníková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ryba Jakub
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.16 Praha - Eden 17.06.2021
60 m 07.95 h Ostrava 19.01.2022
100 m 12.14 Praha - Eden 01.07.2022
150 m 19.81 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 18.84 Praha - Eden 06.05.2022
200 m 25.26 h Ostrava 20.02.2022
200 m 25.38 Praha - Strahov 28.06.2022
300 m 41.69 Praha - Eden 24.05.2021
300 m 41.31 h Praha - Strahov 18.12.2021
600 m 1:52.27 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
800 m 2:45.83 h Praha - Stromovka 09.01.2019
800 m 2:33.97 Nová Včelnice 25.07.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.59 Praha - Podvinný Mlýn 10.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.96 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 08.72 h Praha - Strahov 18.12.2021
60 m překážek (0.76/8.50) 08.83 h Ostrava 19.01.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 14.11 Mladá Boleslav 18.09.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 14.59 České Budějovice 10.09.2022
200 m překážek (0.76) 29.60 České Budějovice 11.09.2021
300 m překážek (0.76) 42.92 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
skok vysoký 1.10 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.50 Plzeň 14.08.2021
skok daleký 4.94 Praha - Eden 05.06.2020
vrh koulí 2kg 08.19 Praha - Kotlářka 17.06.2019
vrh koulí 3kg 08.92 Plzeň 14.08.2021
hod oštěpem 400g 19.75 Praha - Eden 03.05.2019
hod oštěpem 500g 38.03 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
pohár rozhlasu 1130 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.86 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 2429 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
sedmiboj [Zky] 4479 Nová Včelnice 24.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.20 h Praha-Stromovka 07.02.2018
60 m 09.08 Praha - Eden 18.09.2018
150 m 22.12 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 21.86 Praha - Vokovice 30.05.2018
300 m 48.99 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 46.79 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
600 m 1:54.41 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
800 m 2:44.82 Praha - Pekařka 17.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.09 h Praha-Strahov 01.03.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.67 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.10 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.27 Praha-Pekařka 21.06.2018
skok daleký 3.72 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 06.33 Praha - Vokovice 30.05.2018
pohár rozhlasu 1130 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.62 Praha - Pekařka 17.05.2018
pětiboj 1890 Praha - Eden 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 36 Praha - Podvinný mlýn 1696
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FD 10 Praha - Podvinný mlýn 35.89
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B14 5 Praha - Podvinný mlýn 12.67
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B07 7 Praha - Podvinný mlýn 2:56.96
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FD 20 Praha - Podvinný mlýn 3.72
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B13 4 Praha - Podvinný mlýn 09.45
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Praha - Eden 39.72
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 2 Praha - Eden 09.08
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Eden 2:48.41
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Eden 37.82
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 12 Praha - Eden 1.20
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 7 Praha - Eden 09.30
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) skok vysoký/Žkm 5 Praha-Pekařka 1.27
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 2 Praha-Pekařka 08.80
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Praha - Podvinný mlýn 34.29
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 46.79
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Vokovice 21.86
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha - Vokovice 06.33
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B01 1 Praha - Pekařka 2:44.82
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Pekařka 40.62
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B08 2 Praha - Eden 47.52
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B14 2 Praha - Eden 08.94
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žkm Plzeň - Skvrňany 1130
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 600 m/Žkm/B02 1 Plzeň - Skvrňany 1:54.41
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B03 2 Plzeň - Skvrňany 09.12
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 23 Praha - Eden 1890
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 6 Praha - Eden 2:56.36
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B08 4 Praha - Eden 08.99
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Praha - Eden 12.47
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 15 Praha - Eden 3.84
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha - Eden 37.87
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B03 2 Praha - Jeseniova 2:06.06
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 3 Praha - Jeseniova 12.43
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 2 Praha-Strahov 12.09
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žkm 20 Praha-Strahov 1.10
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B1 Praha-Stromovka DNS
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 4 Praha-Stromovka 09.20
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B11 4 Praha-Stromovka 22.12
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 6 Praha-Stromovka 12.38
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B12 3 Praha-Stromovka 48.99
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 4 Praha - Stromovka 09.23
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B19 4 Praha - Stromovka 22.31