Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Kárníková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Kárníková Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 08.50 Praha - Eden 22.05.2020
150 m 19.81 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 20.03 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 45.06 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 43.10 h Praha - Stromovka 29.02.2020
600 m 1:52.27 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
800 m 2:44.82 Praha - Pekařka 17.05.2018
800 m 2:45.83 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.59 Praha - Podvinný Mlýn 10.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.96 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.56 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.46 Praha - Děkanka 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.65 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.10 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.41 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 4.94 Praha - Eden 05.06.2020
vrh koulí 2kg 08.19 Praha - Kotlářka 17.06.2019
vrh koulí 3kg 06.79 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod oštěpem 400g 19.75 Praha - Eden 03.05.2019
hod oštěpem 500g 29.75 Praha - Eden 05.06.2020
pohár rozhlasu 1130 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.86 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 2429 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
sedmiboj [Zky] 3852 Praha - Děkanka 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.20 h Praha-Stromovka 07.02.2018
60 m 09.08 Praha - Eden 18.09.2018
150 m 22.12 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 21.86 Praha - Vokovice 30.05.2018
300 m 48.99 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 46.79 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
600 m 1:54.41 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
800 m 2:44.82 Praha - Pekařka 17.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.09 h Praha-Strahov 01.03.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.67 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.10 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.27 Praha-Pekařka 21.06.2018
skok daleký 3.72 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 06.33 Praha - Vokovice 30.05.2018
pohár rozhlasu 1130 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.62 Praha - Pekařka 17.05.2018
pětiboj 1890 Praha - Eden 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 36 Praha - Podvinný mlýn 1696
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FD 10 Praha - Podvinný mlýn 35.89
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B14 5 Praha - Podvinný mlýn 12.67
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B07 7 Praha - Podvinný mlýn 2:56.96
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FD 20 Praha - Podvinný mlýn 3.72
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B13 4 Praha - Podvinný mlýn 09.45
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Praha - Eden 39.72
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 2 Praha - Eden 09.08
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Eden 2:48.41
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Eden 37.82
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 12 Praha - Eden 1.20
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 7 Praha - Eden 09.30
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) skok vysoký/Žkm 5 Praha-Pekařka 1.27
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 2 Praha-Pekařka 08.80
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Praha - Podvinný mlýn 34.29
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 46.79
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Vokovice 21.86
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha - Vokovice 06.33
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B01 1 Praha - Pekařka 2:44.82
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Pekařka 40.62
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B08 2 Praha - Eden 47.52
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B14 2 Praha - Eden 08.94
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žkm Plzeň - Skvrňany 1130
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 600 m/Žkm/B02 1 Plzeň - Skvrňany 1:54.41
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B03 2 Plzeň - Skvrňany 09.12
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 23 Praha - Eden 1890
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 6 Praha - Eden 2:56.36
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B08 4 Praha - Eden 08.99
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Praha - Eden 12.47
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 15 Praha - Eden 3.84
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha - Eden 37.87
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B03 2 Praha - Jeseniova 2:06.06
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 3 Praha - Jeseniova 12.43
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 2 Praha-Strahov 12.09
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žkm 20 Praha-Strahov 1.10
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B1 Praha-Stromovka DNS
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 4 Praha-Stromovka 09.20
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B11 4 Praha-Stromovka 22.12
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 6 Praha-Stromovka 12.38
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B12 3 Praha-Stromovka 48.99
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 4 Praha - Stromovka 09.23
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B19 4 Praha - Stromovka 22.31