Karta atleta

Export do excelu
  • Peterková Nela
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.00 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m 10.11 h Praha - Juliska 11.01.2018
150 m 23.45 Praha - Děkanka 30.05.2019
600 m 2:33.41 Praha - Kotlářka 19.04.2017
800 m 3:16.50 Praha - Vokovice 18.06.2019
60 m překážek 11.76 Praha - Juliska 13.05.2019
pohár rozhlasu 0340 Stadion Přátelství 09.05.2019
pětiboj 1080 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 33.53 Praha - Vokovice 18.06.2019
vrh koulí 2kg 07.82 Praha - Eden 11.09.2019
skok daleký 3.32 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 3.15 h Praha - Juliska 11.01.2018
skok vysoký 1.23 Stadion Přátelství 09.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 23.45 Praha - Děkanka 30.05.2019
800 m 3:16.50 Praha - Vokovice 18.06.2019
60 m překážek 11.76 Praha - Juliska 13.05.2019
pohár rozhlasu 0340 Stadion Přátelství 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 33.53 Praha - Vokovice 18.06.2019
vrh koulí 2kg 07.82 Praha - Eden 11.09.2019
skok daleký 3.22 Praha - Juliska 13.05.2019
skok vysoký 1.23 Stadion Přátelství 09.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 76 Praha - Podvinný mlýn 1080
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA 15 Praha - Podvinný mlýn 24.69
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 10.00
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 13.54
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B01 9 Praha - Podvinný mlýn 3:18.69
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA 13 Praha - Podvinný mlýn 3.32
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) kriket/Žkm/F 13 Rudná 26.12
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m př./Žkm/B05 2 Rudná 13.91
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B03 5 Praha - Děkanka 14.03
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Žkm 12 Praha - Děkanka 1.22
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B04 4 Praha - Děkanka 13.69
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 24 Praha - Děkanka 3.19
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 60 m/Žkm/B04 5 Praha - Vokovice 10.20
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) výška/Žkm 24= Praha - Vokovice 1.03
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 150 m/Žky/B03 3 Praha - Stodůlky 25.06
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žky 7 Praha - Stodůlky 3.41
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) výška/Žky 5 Praha - Stodůlky 1.10
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R1 1 Praha - Juliska 10.11
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) dálka/Žkm/F2 25 Praha - Juliska 3.15