Karta atleta

Export do excelu
  • Jochová Kristýna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 Praha - Děkanka 18.09.2019
60 m 09.3 h Praha - Juliska 24.01.2019
150 m 24.28 Praha - Děkanka 18.09.2019
150 m 23.98 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 56.10 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
300 m 55.44 h Praha-Stromovka 31.01.2018
600 m 2:13.50 Stará Boleslav 09.05.2018
600 m 2:16.34 h Praha-Stromovka 21.12.2017
800 m 3:18.18 Újezd nad Lesy 24.05.2018
60 m překážek 14.27 h Praha-Stromovka 01.12.2018
pohár rozhlasu 0923 Stará Boleslav 09.05.2018
vrh koulí 2kg 06.23 Praha - Vokovice 15.05.2018
vrh koulí 3kg 06.97 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 2.87 Újezd nad Lesy 24.05.2018
skok daleký 3.41 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok vysoký 1.18 Stará Boleslav 09.05.2018
skok vysoký 1.15 h Praha-Strahov 01.03.2018
Přespolní běh 0:05:37 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 23.98 h Praha - Strahov 31.01.2020
vrh koulí 3kg 06.97 h Praha - Strahov 13.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B5 7 Praha-Stromovka 14.27
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B16 5 Praha-Stromovka 09.76
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B04 3 Praha - Pekařka 24.96
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B03 2 Praha - Pekařka 09.84
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 3 Praha - Eden 09.84
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B05 6 Praha - Podvinný mlýn 56.10
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) dálka/Žkm/F 19 Újezd nad Lesy 2.87
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 150 m/Žkm/B02 2 Újezd nad Lesy 24.30
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 800 m/Žkm/B03 5 Újezd nad Lesy 3:18.18
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) koule 2kg/Žkm 13 Praha - Vokovice 06.23
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 150 m/Žkm/B01 4 Praha - Vokovice 24.62
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) výška/Žkm Stará Boleslav 1.18
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) 600 m/Žkm 13 Stará Boleslav 2:13.50
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) poharR/Žkm Stará Boleslav 0923
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žkm/F 15 Praha-Vinohrady 2.84
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B04 5 Praha - Jeseniova 10.56
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 23 Praha - Jeseniova 04.28
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žkm 11= Praha-Vinohrady 1.10
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 32 Praha-Strahov 3.41
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm 19 Praha-Strahov 1.15
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B25 Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B42 3 Praha-Stromovka 10.07
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B30 3 Praha-Stromovka 55.44