Karta atleta

Export do excelu
  • Vostrá Ela
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Kolín 10.5.2019
60 m 09.25 h Český Brod 19.1.2019
150 m 22.70 Vlašim 10.6.2018
600 m 2:05.29 Kolín 21.5.2019
800 m 3:06.89 Kolín 10.5.2019
60 m překážek 10.68 Stará Boleslav 17.5.2019
60 m překážek 11.78 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 0419 Kolín 21.5.2019
pětiboj 2014 Kolín 10.5.2019
hod oštěpem 400g 21.56 Stará Boleslav 11.4.2019
hod kriketovým míčkem 27.07 Kolín 10.5.2019
vrh koulí 2kg 11.35 Kutná Hora 5.5.2019
vrh koulí 2kg 09.30 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 4.62 Kolín 10.5.2019
skok daleký 4.01 h Český Brod 19.1.2019
skok vysoký 1.31 Kolín 21.5.2019
skok vysoký 1.20 h Český Brod 10.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.23 Kolín 10.5.2019
60 m 09.25 h Český Brod 19.1.2019
600 m 2:05.29 Kolín 21.5.2019
800 m 3:06.89 Kolín 10.5.2019
60 m překážek 10.68 Stará Boleslav 17.5.2019
60 m překážek 11.78 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 0419 Kolín 21.5.2019
pětiboj 2014 Kolín 10.5.2019
hod oštěpem 400g 21.56 Stará Boleslav 11.4.2019
hod kriketovým míčkem 27.07 Kolín 10.5.2019
vrh koulí 2kg 11.35 Kutná Hora 5.5.2019
vrh koulí 2kg 09.30 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 4.62 Kolín 10.5.2019
skok daleký 4.01 h Český Brod 19.1.2019
skok vysoký 1.31 Kolín 21.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 2kg/Žkm 13 Jablonec nad Nisou 08.99
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žkm/B03 6 Jablonec nad Nisou 13.55
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) koule 2kg/Žkm 5 Kutná Hora 10.04
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m př./Žkm/B04 1 Kutná Hora 12.16
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B1 Stará Boleslav DNS
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 3 Stará Boleslav 12.79
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.69
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 2kg/Žkm 9 Kolín 08.10
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm 11 Kolín 1.26
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 4 Stará Boleslav 13.28
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.33
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B01 4 Stará Boleslav 23.87
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Ž 7 Stará Boleslav 1.20
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Stará Boleslav 13.49
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) výška/Žkm 15 Vlašim 1.20
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B08 2 Vlašim 22.70
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) koule 2kg/Žkm 13 Vlašim 07.92
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) koule 2kg/Žkm 9 Vlašim 07.59
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) výška/Žkm 7= Vlašim 1.25
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žkm 11 Stará Boleslav 1.15
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B05 2 Stará Boleslav 22.66
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) výška/Žkm 7 Stará Boleslav - Houštka 1.16
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) dálka/Žkm 12 Stará Boleslav - Houštka 3.73
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) poharR/Žkm 34 Stará Boleslav - Houštka 0248
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 40 Kolín 1457
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 14 Kolín 26.38
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B02 4 Kolín 09.48
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 12 Kolín 3:09.18
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B08 5 Kolín 13.03
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 20 Kolín 3.87
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žkm/B02 Jablonec nad Nisou DNS
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm 6 Český Brod 13.5
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 19= Český Brod 09.8
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 17 Český Brod 3.65
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 10= Český Brod 1.20
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R07 5 Praha - Strahov 09.87
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň koule 2kg/Žkm/F 16 Praha - Strahov 07.18
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žkm/F 36 Praha - Strahov 3.60