Karta atleta

Export do excelu
  • Ela Vostrá
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Kolín 10.05.2019
60 m 09.07 h Český Brod 23.11.2019
150 m 22.59 Stará Boleslav 04.09.2019
300 m 50.59 Stará Boleslav 21.08.2019
300 m 50.25 h Praha - Strahov 12.01.2020
600 m 2:05.29 Kolín 21.05.2019
800 m 3:06.89 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.33 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.19 h Český Brod 23.11.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.56 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m překážek (0.76) 34.51 Stará Boleslav 28.08.2019
200 m překážek 33.90 Stará Boleslav 11.09.2019
skok vysoký 1.20 h Český Brod 10.03.2018
skok vysoký 1.31 Kolín 21.05.2019
skok daleký 4.01 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 4.62 Kolín 10.05.2019
vrh koulí 2kg 09.30 h Praha - Stromovka 17.02.2019
vrh koulí 2kg 11.35 Kutná Hora 05.05.2019
vrh koulí 3kg 09.36 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 3kg 10.42 Čelákovice 16.05.2020
hod oštěpem 400g 21.56 Stará Boleslav 11.04.2019
hod oštěpem 500g 26.00 Čelákovice 16.05.2020
hod kriketovým míčkem 27.07 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0419 Kolín 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.87 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 09.48 Kolín 12.05.2018
150 m 22.70 Vlašim 10.06.2018
800 m 3:09.18 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 Kutná Hora 16.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.55 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
skok vysoký 1.20 h Český Brod 10.03.2018
skok vysoký 1.26 Kolín 07.09.2018
skok daleký 3.65 h Český Brod 10.03.2018
skok daleký 3.87 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 2kg 10.04 Kutná Hora 16.09.2018
vrh koulí 2kg 08.99 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
hod kriketovým míčkem 26.38 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 0248 Stará Boleslav - Houštka 15.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 13 Jablonec nad Nisou 08.99
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 6 Jablonec nad Nisou 13.55
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Kutná Hora 10.04
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Kutná Hora 12.16
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B1 Stará Boleslav DNS
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Stará Boleslav 12.79
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.69
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Kolín 08.10
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žkm 11 Kolín 1.26
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Stará Boleslav 13.28
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.33
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B01 4 Stará Boleslav 23.87
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Ž 7 Stará Boleslav 1.20
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Stará Boleslav 13.49
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm 15 Vlašim 1.20
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B08 2 Vlašim 22.70
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm 13 Vlašim 07.92
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Vlašim 07.59
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm 7= Vlašim 1.25
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm 11 Stará Boleslav 1.15
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B05 2 Stará Boleslav 22.66
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok vysoký/Žkm 7 Stará Boleslav - Houštka 1.16
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok daleký/Žkm 12 Stará Boleslav - Houštka 3.73
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žkm 34 Stará Boleslav - Houštka 0248
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 40 Kolín 1457
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Kolín 26.38
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B02 4 Kolín 09.48
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 12 Kolín 3:09.18
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 5 Kolín 13.03
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 20 Kolín 3.87
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žkm/B02 Jablonec nad Nisou DNS
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Český Brod 13.5
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 19= Český Brod 09.8
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 17 Český Brod 3.65
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 10= Český Brod 1.20
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R07 5 Praha - Strahov 09.87
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 2kg/Žkm/F 16 Praha - Strahov 07.18
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F 36 Praha - Strahov 3.60