Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Bramborová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.88 Kladno 17.05.2019
60 m 09.19 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 22.32 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 22.25 Kutná Hora 21.09.2019
300 m 50.21 Roztoky 06.09.2019
600 m 2:14.7 Beroun 10.05.2018
800 m 3:01.72 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 3:11.42 Slaný 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.84 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.21 Beroun 10.05.2018
skok daleký 3.90 Kutná Hora 16.09.2018
hod diskem 0,75kg 16.02 Kladno 11.06.2021
hod kriketovým míčkem 25.70 Slaný 11.05.2018
pohár rozhlasu 1442 Beroun 06.05.2019
pětiboj 1495 Slaný 10.05.2019
trojboj 0430 Rudná 27.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.28 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 09.28 Brno 11.09.2018
150 m 22.57 Beroun 18.05.2018
300 m 51.89 Kladno 01.06.2018
600 m 2:14.7 Beroun 10.05.2018
800 m 3:02.30 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 3:14.45 Slaný 11.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.84 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.21 Beroun 10.05.2018
skok daleký 3.90 Kutná Hora 16.09.2018
pohár rozhlasu 1050 Beroun 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 25.70 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1365 Slaný 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B04 4 Kutná Hora 22.94
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) skok daleký/Žkm 20 Kutná Hora 3.90
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KG 7 Brno 3.92
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R8 3 Brno 09.28
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 2= Kladno 4.30
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R02 3 Kladno 09.35
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žkm/R07 2 Kladno 09.33
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 150 m/Žkm/B02 4 Kladno 22.19
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B04 3 Kladno 51.89
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R03 2 Kladno 09.29
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B07 2 Beroun 22.57
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Beroun 12.84
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 21 Slaný 09.47
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 30 Slaný 3:14.45
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B 29 Slaný 13.40
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 28 Slaný 25.70
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 18 Slaný 3.86
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žkm/F Beroun 1050
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) skok vysoký/Žkm/F 6= Beroun 1.21
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 600 m/Žkm/B01 6 Beroun 2:14.7
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Beroun DNS
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B03 4 Praha - Strahov 3:02.30
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R09 2 Praha - Strahov 09.28