Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Novotná
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Bennett Romana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.72 h Kladno 20.01.2020
60 m 09.00 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 09.04 Kladno 11.06.2021
300 m 52.39 Kladno 04.09.2018
300 m 50.14 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 2:59.40 Slaný 11.05.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 10.22 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 09.59 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.24 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 Kutná Hora 05.05.2019
200 m překážek (0.76) 33.10 Kladno 01.07.2020
skok vysoký 1.33 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.45 Kladno 02.05.2019
skok daleký 4.04 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.17 Slaný 10.05.2019
vrh koulí 2kg 07.20 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0959 Kladno 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.12 Slaný 10.05.2019
pětiboj 2043 Slaný 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.50 Slaný 11.05.2018
300 m 52.39 Kladno 04.09.2018
800 m 2:59.40 Slaný 11.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.27 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.64 Vlašim 10.06.2018
skok vysoký 1.15 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.25 Kladno 01.06.2018
skok daleký 3.84 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.26 Beroun 18.05.2018
pohár rozhlasu 0331 Kladno 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 34.70 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1778 Slaný 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 6 Kladno 4.02
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B06 3 Kladno 52.39
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Kladno 11.65
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) skok daleký/Žkm 22 Kladno 3.67
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Vlašim 11.64
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 19 Vlašim 4.08
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Vlašim 33.38
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 5 Kladno 4.26
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 7= Kladno 1.25
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm 6 Beroun 4.26
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Beroun 12.31
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 22= Slaný 09.50
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 12 Slaný 2:59.40
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B 14 Slaný 12.13
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Slaný 34.70
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 12 Slaný 3.99
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV pohár rozhlasu/Žky Kladno 0000
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III skok daleký/Žkm 4 Kladno 4.10
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III skok vysoký/Žkm 7= Kladno 1.24
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III pohár rozhlasu/Žkm Kladno 0331
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žkm/F 26 Praha - Strahov 1.15
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 1 Praha - Strahov 12.27
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F 28 Praha - Strahov 3.84