Karta atleta

Export do excelu
  • Novotná Alžběta
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Bennett Romana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.72 h Kladno 20.01.2020
60 m 09.15 Slaný 10.05.2019
60 m 09.00 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 52.39 Kladno 04.09.2018
300 m 50.14 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 2:59.40 Slaný 11.05.2018
50 m překážek 09.59 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek 10.74 Kutná Hora 05.05.2019
60 m překážek 11.24 h Praha - Strahov 02.02.2019
pohár rozhlasu 0959 Kladno 02.05.2019
pětiboj 2043 Slaný 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.12 Slaný 10.05.2019
vrh koulí 2kg 07.20 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.17 Slaný 10.05.2019
skok daleký 4.04 h Kladno 10.01.2019
skok vysoký 1.45 Kladno 02.05.2019
skok vysoký 1.33 h Praha - Strahov 02.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.72 h Kladno 20.01.2020
60 m 09.00 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 50.14 h Praha - Strahov 31.01.2020
50 m překážek 09.59 h Kladno 20.01.2020
skok daleký 4.03 h Kladno 20.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 6 Kladno 4.02
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B06 3 Kladno 52.39
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m př./Žkm/B01 4 Kladno 11.65
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) dálka/Žkm 22 Kladno 3.67
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm/B03 4 Vlašim 11.64
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm 19 Vlašim 4.08
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žkm 17 Vlašim 33.38
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 5 Kladno 4.26
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) výška/Žkm 7= Kladno 1.25
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm 6 Beroun 4.26
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Beroun 12.31
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 22= Slaný 09.50
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 12 Slaný 2:59.40
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m př./Žkm/B 14 Slaný 12.13
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) kriket/Žkm 11 Slaný 34.70
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) dálka/Žkm 12 Slaný 3.99
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV poharR/Žky Kladno 0000
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III dálka/Žkm 4 Kladno 4.10
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III výška/Žkm 7= Kladno 1.24
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III poharR/Žkm Kladno 0331
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň výška/Žkm/F 26 Praha - Strahov 1.15
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žkm/B06 1 Praha - Strahov 12.27
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žkm/F 28 Praha - Strahov 3.84