Karta atleta

Export do excelu
  • Šurmanová Zuzana
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 Brno 11.9.2017
60 m 09.31 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 23.33 Brno 9.9.2019
300 m 47.02 Třinec 20.6.2018
300 m 48.25 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
500 m 1:29.5 Frýdek-Místek 23.5.2018
600 m 1:54.58 Brno 11.9.2017
800 m 2:45.45 Frýdek-Místek 1.5.2019
800 m 2:57.95 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
1 anglická míle 6:18.6 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek 12.25 Frýdek-Místek 6.9.2018
60 m překážek 12.47 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
pohár rozhlasu 1179 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
pětiboj 1377 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod oštěpem 400g 06.80 Frýdek-Místek 1.8.2018
hod kriketovým míčkem 24.15 Třinec 24.4.2019
skok daleký 4.06 Frýdek-Místek 17.6.2019
skok daleký 4.16 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok vysoký 1.10 Frýdek-Místek 10.4.2019
chůze dráha 1000m 6:06.95 Ostrava - Poruba 11.6.2019
chůze dráha 2000 m 13:21.20 Frýdek-Místek 17.6.2019
chůze dráha 3000 m 20:52.51 Uherské Hradiště 15.9.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.61 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 09.49 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 23.33 Brno 9.9.2019
300 m 49.58 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 48.25 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 1:58.5 Frýdek-Místek 10.4.2019
800 m 2:45.45 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m překážek 12.49 Opava 23.5.2019
pohár rozhlasu 1179 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
pětiboj 1224 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 24.15 Třinec 24.4.2019
skok daleký 4.06 Frýdek-Místek 17.6.2019
skok daleký 3.84 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok vysoký 1.10 Frýdek-Místek 10.4.2019
chůze dráha 1000m 6:06.95 Ostrava - Poruba 11.6.2019
chůze dráha 2000 m 13:21.20 Frýdek-Místek 17.6.2019
chůze dráha 3000 m 20:52.51 Uherské Hradiště 15.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 25= Ostrava - Vítkovice 4.04
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R08 3 Ostrava - Vítkovice 12.47
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B04 3 Ostrava - Vítkovice 49.74
17.10.2018 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 míle/Žkm 7 Frýdek-Místek 6:18.6
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KF 10 Brno 3.90
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R9 8 Brno 09.73
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F4 5 Brno 2:54.90
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B02 3 Frýdek-Místek 48.70
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 5 Frýdek-Místek 12.25
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 21 Frýdek-Místek 3.74
01.08.2018 Frýdecká prázdninová středa I (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 400g/Žkm 11 Frýdek-Místek 06.80
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B05 3 Frýdek-Místek 09.49
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B04 1 Frýdek-Místek 12.44
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 4 Frýdek-Místek 47.88
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 3 Třinec 47.02
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 20 Třinec 3.93
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B04 3 Třinec 12.82
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B05 2 Třinec 22.35
23.05.2018 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 4 Frýdek-Místek 1:29.5
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/FA 25 Opava 3.97
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B06 2 Opava 13.06
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B03 4 Opava 48.34
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B08 2 Frýdek-Místek 09.41
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 10 Frýdek-Místek 2:59.08
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 9 Frýdek-Místek 4.05
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm 13 Frýdek-Místek 1377
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F 15 Frýdek-Místek 09.64
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 17 Frýdek-Místek 3:09.60
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žkm 17 Frýdek-Místek 13.65
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 22 Frýdek-Místek 20.42
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm Frýdek-Místek 4.28
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/B01 12 Frýdek-Místek 2:58.77
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R2 8 Ostrava - Vítkovice 09.31
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm/F1 10 Ostrava - Vítkovice 4.16
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B1 7 Ostrava - Vítkovice 2:57.95