Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Jaroušková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Purmanová Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 08.49 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
150 m 20.17 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.16 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 43.78 h Praha - Stromovka 21.02.2020
600 m 1:55.96 Praha- Stromovka 24.04.2019
800 m 2:44.50 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.19 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.91 Praha - Eden 17.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.66 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.32 Praha - Podvinný mlýn 08.06.2020
skok vysoký 1.37 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok vysoký 1.30 h Nehvizdy 05.01.2020
skok daleký 4.07 h Nehvizdy 24.02.2019
skok daleký 4.39 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pohár rozhlasu 1040 Praha- Stromovka 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 42.53 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
pětiboj 2625 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.27 h Nehvizdy 07.01.2018
60 m 09.18 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2018
150 m 22.16 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 22.15 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2018
300 m 51.09 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:45.64 Praha - Jeseniova 11.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.98 h Nehvizdy 07.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.19 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
skok daleký 4.10 Praha - Juliska 31.05.2018
hod kriketovým míčkem 31.19 Praha - Juliska 15.05.2018
pětiboj 1619 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Eden NM
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 22.15
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 09.18
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Jeseniova 2:45.64
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 8 Praha - Jeseniova 4.03
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Praha - Juliska 16.10
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm 6 Praha - Juliska 4.10
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Praha - Juliska 31.19
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B02 2 Praha - Juliska 2:56.74
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 09.48
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 12.19
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm 6 Praha - Podvinný mlýn 3:05.30
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm 11 Praha - Podvinný mlýn 3.75
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Praha - Podvinný mlýn 30.79
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 6 Praha - Podvinný mlýn 1619
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm 19 Praha-Džbán 6:31
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B3 5 Praha-Stromovka 22.75
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B3 Praha-Stromovka DQ
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B21 3 Praha-Stromovka 22.16
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B17 4 Praha-Stromovka 51.09
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R8 1 Nehvizdy 09.27
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FB 4 Nehvizdy 09.58
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R6 1 Nehvizdy 13.98