Karta atleta

Export do excelu
  • Babíková Julie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Eva Kozmíková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.11 Zlín 18.09.2019
60 m 09.74 h Olomouc 17.01.2020
150 m 26.09 Zlín 04.09.2019
150 m 25.21 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 3:20.57 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 13.81 Zlín 18.09.2019
60 m překážek 15.00 h Olomouc 11.01.2019
pohár rozhlasu 0308 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1063 Otrokovice 25.04.2019
hod oštěpem 400g 22.87 Šumperk 06.10.2019
hod kriketovým míčkem 37.91 Otrokovice 25.04.2019
vrh koulí 2kg 07.26 Zlín 05.06.2019
vrh koulí 2kg 05.48 h Olomouc 19.01.2018
skok daleký 3.50 Zlín 18.04.2018
skok vysoký 1.12 h Zlín 06.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.74 h Olomouc 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) výška/Žkm/F 24 Zlín 1.08
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) pětiboj/Žkm 31 Zlín 0736
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 800 m/Žkm/B01 11 Zlín 3:39.56
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) kriket/Žkm 16 Zlín 29.04
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) dálka/Žkm 29 Zlín 3.12
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m př./Žkm/B04 8 Zlín 14.55
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m/Žkm/B04 8 Zlín 10.78
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 400g/Žkm/F 10 Otrokovice 17.34
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) kriket/Žkm/F 25 Uherské Hradiště 27.02
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žkm Uherské Hradiště 0000
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm/F 6 Zlín 35.32
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 5 Zlín 17.77
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B06 MS Zlín 25.00
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) kriket/Žkm/F MS Zlín 27.30
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žkm/F MS Zlín 3.34
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B03 3 Zlín 10.49
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm 10 Zlín 3.50
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Zlín 26.29
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm 9 Zlín 28.60
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm 19 Olomouc 05.48
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R08 3 Olomouc 10.51