Karta atleta

Export do excelu
  • Lodrová Lucie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Olympia Kutná Hora z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.68 Kolín 12.05.2018
150 m 24.29 Kutná Hora 05.05.2019
300 m 49.70 Vlašim 07.06.2019
800 m 2:53.48 Vlašim 01.06.2018
800 m 3:07.18 h Praha - Strahov 02.02.2019
1000 m 3:40.42 Kutná Hora 16.09.2018
1500 m 6:11.39 Kolín 07.09.2018
60 m překážek 13.42 Čáslav 06.09.2017
60 m překážek 14.11 h Praha - Strahov 11.02.2018
pětiboj 0970 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1265 Nymburk 29.09.2019
hod kriketovým míčkem 25.22 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 2kg 06.78 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 3.82 Kutná Hora 21.09.2019
skok daleký 3.90 h Praha - Strahov 02.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žkm/B02 MS Kutná Hora 3:40.42
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žkm 4 Kolín 6:11.39
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 33 Kolín 3.34
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žkm/B05 Čáslav DNS
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žkm/B02 Čáslav DNS
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žkm/B05 5 Vlašim 52.06
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B02 1 Vlašim 2:53.48
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žkm/B01 Stará Boleslav DNS
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 7 Stará Boleslav 15.86
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 61 Kolín 0970
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 18 Kolín 25.22
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B02 8 Kolín 10.68
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B05 5 Kolín 14.02
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 28 Kolín 3.58
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B01 4 Kolín 3:18.18
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žkm/B03 3 Praha - Strahov 14.11
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B02 10 Praha - Strahov 3:10.91